Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nápoje na Rohlíku

Žízeň? Uhasíme! Prozkoumejte tenhle dlouhatánský „nápojový lístek“ a potěšte nejen svůj splávek, ale i peněženku! Velké množství piv, vín a limonád vám navíc doručíme až ke dveřím dokonale vychlazené. Víme totiž, jak osvěžující je první doušek studeného nápoje. Plánujete párty? Máme sudy, pípy, vinné boxy a dokonce i kupu ledu! Připravte se na záplavu chutí za skvělé ceny.

Nebereme léto na lehkou váhu! Proto jsme pro vás připravili kategorii „Vozíme chlazené,“ kde na vás čeká široká nabídka dokonale vychlazených piv, vín a limonád. Ať už máte chuť na lahodný ležák nebo osvěžující limču, Rohlík vás nezklame! Ochutnejte tu pravou letní pohodu.

Chystáte zahradní párty nebo piknik? Máme všechno, co byste mohli potřebovat. Od sudů piva přes pípy až po vinné boxy. A led? Tak toho máme taky mraky! Všechnu tuhle tíhu vám přivezeme až k vašim dveřím. Jako vždycky s úsměvem.