Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Nejoblíbenější diety

Nejoblíbenější diety

Nový rok, nové začátky, nová naděje a dávka předsevzetí. Všem, kteří se po vánočním hodování rozhodli začít svůj rok změnou stravování zasíláme kapku inspirace, kterým směrem se můžete vydat.
áme pro vás široký sortiment speciální stravy, kde nechybí vše potřebné pro různé diety. Nezapomeňte však, že ze všeho nejdůležitější je rovnováha a to, abyste byli spokojení s tím, co děláte a nikam se netlačili. Zásadní je být hodní sami na sebe a pak jde všechno lépe!

3 OBLÍBENÉ ZPŮSOBY STRAVOVÁNÍ

  • Milujete maso, tučné sýry, oříšky a hořkou čokoládu? Zato rýže, brambory a další cukry by vám v životě ani tolik nechyběly? Pak vyzkoušejte ketogenní dietu. V posledních letech nabrala na velké popularitě, protože ač se jedná o dietu, rozhodně se nedá říct, že byste si museli odpírat. Keto dieta je totiž založená na vysokém příjmu tuků, středním příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů (cukrů).

CO JÍST PŘI KETO DIETĚ

Povolenými potravinami jsou červené a drůbeží maso, ryby a mořské plody, vejce, mléčné výroby, sýry a zelenina (např. květák, zelí, avokádo, brokolice, růžičková kapusta, cuketa, špenát, chřest, zelené fazole) a ořechy. Z nápojů pak voda, káva nebo čaj.

CO NEJÍST PŘI KETO DIETĚ

Zakázanými potravinami jsou cukr, bílá rýže, brambory, bílá mouka, pečivo (z bílé mouky a sladké), těstoviny,

některé ovoce (například banány, hroznové víno) a alkohol.