• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Pardubice

Vítejte na Rohlíku, Pardubičané!

Kdo že vám to neustále chodí na perníček? Kdepak větříček, hladové krky jsou to. A abyste nemuseli trávit spoustu času doplňováním zásob v obchodě, můžete si i ve vašem městě vybírat z více než šestnácti tisíc produktů, čerstvé zeleniny a ovoce přímo z pole, masa přímo od farmářů a řezníků nebo vypečeného pečiva od těch nejlepších pekařů. Všechny vám přivezeme až ke dveřím. Tak hurá na online nákup a ušetřený čas věnovat příjemnějším činnostem.

Jak to funguje

Kam si můžete objednat

Léto je tady!

A s ním i sezóna chalupaření, koupáků a výletů pod stan. A protože Rohlík rozhodně není jen (velko)městská záležitost, není důvod, abyste se o prázdninách a dovolených museli omezovat. Ať už jedete k babičce, na chatu nebo zůstáváte doma, nezapomeňte si objednat nákup a při jeho dokončení zadat příslušnou adresu. Pokud na ni zavážíme, bude nám ctí zpříjemnit vám léto.

Mrkněte, co jsme pro vás zlevnili!