Relaxujte v pohodlí domova
Přichází zima a s ní i období pohody a relaxu. Zkuste se na chvíli zastavit a nechat se v klidu unášet příjemnými vůněmi nebo se zaměřte na sebe a dopřejte svému tělu tu správnou péči.
divider

VŮNĚ A SVÍČKY

 
Nechte si provonět domácnost a dopřejte si ten správný relax. Tyto příjemné vůně vám zlepší náladu, ať už sáhnete po osvěžovačích vzduchu nebo si budete užívat poklidné atmosféry u plamene svíčky.
divider

Glade

 
Nezaměnitelná vůně produktů Glade vám pomůže doladit tu správnou vánoční atmosféru. Zahleďte se do plamene dekorativních svíček nebo sáhněte po osvěžovačích vzduchu, obklopte se jejich vůní a připravte se na poklidné období zimního relaxu.
divider

Oase

 

Osvěžovače vzduchu Frosch s přírodními aromatickými oleji pozitivně ovlivní vaši náladu a zajistí vašemu domovu příjemnou atmosféru. Obaly jsou navíc vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu a jejich obsah je v přírodě snadno biologicky odbouratelný.

divider

Air Wick

 
Vůně Air Wick váš domov provoní a vykouzlí z něj místo plné relaxu. Stačí se jen rozhodnout, zda se chcete nechat unášet vůněmi exotických dálek, zimního ovoce či lehkou vůní bílých květů.
divider

PÉČE O TĚLO

 
Jak si dopřát větší pohody než s uklidňující péčí o tělo? Věnujte chvilku své pleti, vlasům či pokožce a nechte se hýčkat produkty, které vám pomohou navodit tu správnou relaxační atmosféru.
divider

Purity Vision

 
Dopřejte své pokožce zasloužený relax a sáhněte po BIO produktech od Purity Vision. Užívejte si vůně levandule, měsíčku či růže a dovolte přírodě, aby se postarala o vaše tělo.
divider

Lactovit

 

Sprchové gely Lactovit provoní vaši pokožku při každé příležitosti. Tělová mléka zase dodají pokožce potřebnou hydrataci a zanechají ji vláčnou.

divider

Kneipp

 
Řekněte sbohem stresu a užijte si chvilku pohody s těmito produkty Kneipp Goodbye stress. Okouzlující vůně vodní máty vám dodá pozitivní energii a zklidní vaši mysl.
divider

Manufaktura

 
Díky kvalitní a originální kosmetice od Manufaktury inspirované českou historií, tradicí a přírodou lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Dopřejte svému tělu krémy, vlasové masky či sprchové gely, jejichž vůně vás jistě naladí na tu správnou vlnu pohody.
divider

Garnier

 
Užijte si chvilku pohody s pleťovými či očními maskami a peelingy od značky Garnier. Rozjasněná pleť vám jistě rozjasní i den, a vy si tak budete moci dopřát skutečný relax.
divider

Palmolive

 
Proměňte svoji koupelnu v místo relaxu a pohody se sprchovými gely či šampony Palmolive. Rozjasněte svůj den osvěžující vůní kokosu nebo se nechte obklopit vůní levandule a kardamonu.