• Milí zákazníci, mrzí nás to. Aktuálně je náš WhatsApp nedostupný a nápravu intenzivně řešíme. Obrátit se na nás můžete standardně na všech ostatních komunikačních platformách.
     
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
ROHLÍK I VE VAŠEM MĚSTĚ

Představte si, že už nikdy nemusíte vyrazit na nákupy. Že naopak všechny nákupy přijedou až k vám domů – to nejčerstvější jídlo, drogerie i lékárna a za ceny, na které jste zvyklí a často i lepší. Nemožné? Přesně tohle je Rohlík. Z pohodlí domova si vše objednáte online a za pár hodin jsme u vás doma anebo vám nákup necháme přichystaný v jednom z našich Rohlik Pointů, kde na vás počká. Říkáte si, kde je ten háček? Žádný není. Maximálně ten, že už nebudete chtít nakupovat jinak. Rohlík je váš parťák pro jakékoliv nákupy. Koukněte na všechny jeho výhody a začněte pomalu přemýšlet, co budete dělat se vším tím ušetřeným časem!

 

ZKUSTE A PŘESVĚDČTE SE, ŽE...

ROHLÍK JE LEVNÝ - vybrané produkty za cenu, co se ani nehne

Ceny rostou, kam se podíváte, ale Rohlík vás v tom nenechá! Až do Velikonoc jsme zastropovali ceny základních potravin a dalších produktů, které pravidelně nakupujete. A za lepší ceny je ani nehledejte. Denně je srovnáváme s relevantní konkurencí a kdybyste je přeci jen našli jinde levněji, rozdíl vám vrátíme v kreditech na další nákup. 

Ulehčím peněžence »

 

Další stovky výhodných položek najdete v kategorii Záruka nejlepší ceny. I tady každý den srovnáváme ceny s konkurencí tak, abyste na Rohlíku neplatili ani o korunu víc než v supermarketu.

 

ROHLÍK JE ČERSTVÝ - denně z lokálních farem až na váš stůl

Chceme, abyste poznali poctivou práci českých farmářů, a proto vám rádi přivezeme vypiplané lokální BIO dobroty od zeleniny po maso za skvělé ceny! Na Rohlíku také najdete fantasticky čerstvé ovoce i zeleninu. Pod značkou Čerstvě sklizeno můžete ochutnat české farmářské výpěstky, které budete mít doma už za 6 hodin od sklizně!