ROHLÍK NA KVIFF

Letos jsme se stali hlavními partnery Karlovarského filmového festivalu a díky tomu pro vás máme šanci připravit pořádnou show v naší Rohlík zóně. My když se totiž do něčeho zakousneme, tak to musí stát za to. Podívejte se, co chystáme!

divider

Rohlík BINGO


Vyzvedněte si kartičku u hostesky při příchodu do Rohlík zóny, plňte úkoly a sbírejte za ně razítka. Až budete mít celý řádek nebo sloupec, vyplňte své údaje, odevzdejte kartičku hostesce a držte si palce. Každý den losujeme 4 vítěze. Pravidla soutěže najdete zde.

 

Ceny a výherní balíčky: 

 

1. cena: výherní balíček v hodnotě 5 000 Kč

 • Velký balíček produktů Botanicus,
 • balíček produktů Louka Manufaktura,
 • balíček produktů L'oréal – Matrix,
 • balíček produktů Dove,
 • luxusní kuličkové pero Pilot Ageless Future.

 

2. cena: výherní balíček v hodnotě 4 000 Kč

 • Střední balíček produktů Botanicus,
 • balíček produktů Louka Manufaktura,
 • balíček produktů L'oréal – Matrix,
 • luxusní kuličkové pero Pilot Ageless Future.

 

3. cena: výherní balíček v hodnotě 2 500 Kč

 • Balíček produktů L'oréal – Biolage,
 • balíček produktů Dove,
 • luxusní kuličkové pero Pilot Ageless Present.

 

4. cena: výherní balíček v hodnotě 1 000 Kč

 • Balíček produktů L'oréal – Biolage,
 • balíček produktů Dove.

 

 

Info: Soutěž o Festival passy byla vyhlášena a výherci (Hana J., Eva P., Hana C., Jaroslav B.) byli kontaktováni. 

divider

divider

 

 

V naší Rohlík zóně najdete útočiště pro všechny hladové i žíznivé s občerstvením z farmářských surovin a prvotřídní kávou, místo pro rodiče s hlídáním i programem pro děti nebo lounge pro Premium zákazníky, kde se každý den dozví něco nového na přednáškách a debatách. A nákup si tady vyzvednete taky! Kde že nás najdete? No přeci ve Smetanových sadech!

 
 

PREMIUM LOUNGE


Místo pro vás, naše Premium zákazníky, kde se o vás královsky postaráme a zabavíme vás u našeho konceptu, který jsme nazvali U stolu.

Každý den budete mít možnost, potkat se s některým z našich dodavatelů a poslechnout příběh jejich produktu od výroby až k nám na Rohlík. A nebyli bychom to my, kdybychom vám nedali ochutnat. Tak se na vás těšíme! 

* Vstup do Premium Lounge bude podmíněný aktivním premium účtem, na který budou mít vstup dvě osoby a jejich děti. Před vstupem budete kontrolováni hosteskou.

 

ROHLÍČEK ZÓNA

 

Víme, že na rodiče s dětmi se na festivalech moc často nemyslí, a to je škoda! A tak jsme to v naší Rohlíček zóně vzali z druhého konce a stavíme ji přesně podle toho, co rodiče fakt potřebují.

 

Najdete v ní třeba oddělený a vybavený přebalovací a kojící koutek, jídelní koutek s mikrovlnkou, program a soutěže pro děti a dokonce i hlídání, když se třeba budete chtít v klidu najíst nebo si dát drink. No a chybět nebudou samozřejmě ani hračky nebo dřevěné prolézačky, houpačky a koníčci od firmy Antonie Emma. O vaše děti se zkrátka perfektně postaráme, abyste si mohli v klidu užít festivalovou atmošku.

 

*Vstup do Rohlíček zóny bude podmíněný aktivním účtem na Rohlik.cz, jež bude před vstupem kontrolovaný hosteskou.
 

 

divider

 

 

Přednášky, degustace, hudba, soutěže i zábava pro děti. Kdykoli k nám přijdete, nudit se určitě nebudete. Program bude probíhat v Rohlíček zóně, Premium zóně a Rohlík zóně.

PÁTEK 1.7.

 

SOBOTA 2.7.

 

NEDĚLE 3.7.

 

PONDĚLÍ 4.7.

 

ÚTERÝ 5.7.

 

STŘEDA 6.7.

 

ČTVRTEK 7.7.

 

PÁTEK 8.7.

 

SOBOTA 9.7.

 

divider

 

 

Vaříme ze surovin, za které dáme ruku do ohně. Všechny totiž máme z Rohlíku od našich prověřených farmářů a dodavatelů. To si pochutnáte!

 

Těšit se na vás budeme každý den festivalu od 10 do 22 hodin.

 
 
divider

 

 

Nezapomeňte se pravidelně zavlažovat! Žízeň u nás zaženete řemeslnými limonádami, oblíbeným nealkem i nějakými těmi bublinkami. Chybět nebude ani výběrová káva.

 

OCHUTNÁVKA DRINKŮ

 

 
divider

 

 

Natáhněte se ve Smetanových sadech na deku a užijte si skvělý piknik! Cože, vy nemáte deku ani piknikový koš s dobrotami? Naštěstí máte nás a my zase nabídku piknikových košů na baru. Přijďte si vybrat!

 

 

divider

 

 

Neztrácejte čas v supermarketu. Zatímco bude na filmu nebo procházce po kolonádě, nachystáme vám nákup v Rohlík Pointu, kde si ho jen vyzvednete. A když říkáme nákup, myslíme tím klidně kýbl zmrzliny a prosecco, protože ať už si vyberete cokoli, počká to na vás i chlazené.

Na karlovarském festivalu najdete naše Rohlík Pointy rovnou dva - jeden přímo v naší Rohlík zóně a druhý u stanového městečka. Tak hurá na nákupy!

 
divider

ABY VÁM NIC NEUNIKLO

 

Jako první se o všech novinkách i programu dozvíte nejen tady, ale i na našich sociálních sítích pod #RohlikNaKVIFF. Tak nás sledujte na Facebooku a Instagramu!