Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Sbírka potravin

Je tu jarní kolo Sbírky potravin, Rohlík je už po jedenácté její součástí a vy máte srdce na správném místě. Tahle rovnice musí vyjít. Zapojte se, abychom spolu opět pomohli lidem v nouzi! Rohlík do potravinových bank pošle 20 % navíc z toho, co darujete vy, naši zákazníci. Je to jednoduché. Čím více poukazů objednáte, tím více darujeme. Tak se s námi moc nemazlete!

 

Od 09. 04. do 23. 04. můžete do potravinové sbírky přispět tak, že na Rohlíku zakoupíte elektronické poukazy. Za tyto darované peníze potravinová banka nakoupí přímo na Rohlíku potraviny a další položky, které jsou nejvíc potřeba. Pomoc putuje nejčastěji rodičům samoživitelům, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo handicapovaným.
 

JAK MŮŽETE POMOCI

Oproti loňsku je tu jedna změna. Dříve jste mohli darovat různé balíčky s pevně daným složením. Nově se jejich složení může lehce měnit v závislosti na momentálních potřebách lidí v nouzi. Vaše pomoc je tak mnohem efektivnější. Konkrétní produkty totiž vybere až potravinová banka, která ví nejlépe, čeho se lidem nejvíce nedostává. Vy si ale můžete stále zvolit obecné zaměření své pomoci, kterou reprezentuje 5 elektronických poukazů. 

 

1. VYBERTE SI BALÍČEK

Základní potravinová pomoc v hodnotě 150 a 500 Kč

 

Menší a větší potravinová pomoc nejčastěji obsahuje trvanlivé potraviny pro přípravu jednoduchých a sytých jídel. Tedy špagety, omáčku na těstoviny, rýži, masové konzervy, paštiku, čočku, instantní polévky, mouku, cukr, sůl, rajčatový protlak a ovesné vločky. Jde o univerzální pomoc pro všechny klienty odběratelských organizací.

 

Balíček pro miminko v hodnotě 300 Kč

 

Balíček Výživa pro miminko nejčastěji obsahuje základní výživu pro miminko – mléko pro batolata, dětské kukuřičné křupky a ovocné přesnídávky v kapsičce. Podpora je určena zejména pro miminka bez rodičů, rodiče samoživitele a rodiny s dětmi. Balíček může obsahovat základní dětské hygienické potřeby: vlhčené ubrousky, plenky a dětský olej. Vaše pomoc poputuje do Klokánků, azylových domovů, charit a dobročinných organizací, které se starají o samoživitelky, sociálně slabé rodiny a opuštěná miminka.

 

XXL balíček základních potravin a drogerie v hodnotě 1000 Kč

 

Tento XXL balík s trvanlivými potravinami a drogerií pokryje všechny základní potřeby. Nejčastěji v něm darujete špagety, rýži, masové konzervy, paštiky, čočku, instantní polévky, křupky, mouku, cukr, sůl, omáčky na těstoviny, rajčatový protlak, ovesné vločky, mýdlo, šampon na vlasy, toaletní papíry, prostředek na mytí nádobí, prostředek na praní, zubní pastu a zubní kartáčky. Tento balíček poputuje do všech typů neziskových organizací.