Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vše pro citlivou pokožku

Revoluční praní, které je šetrnější k životnímu prostředí

 

Značka Persil již od svého založení neustále obohacuje trh o řadu inovativních produktů jako jsou Persil gel, prací kapsle a prací tablety, které vždy spojuje špičková prací síla a šetrnost k oblečení. Spolu s ohleduplností k životnímu prostředí jsou toto principy, na nichž filozofie Persilu stojí i v dnešní době.

 

Prací kapsle Persil usnadňují, zefektivňují a zrychlují celý proces praní. Při jejich použití odpadá nutnost dávkování pracího prostředku, navíc jsou kompaktní a snadno se tak skladují i převáží. A co je hlavní - kapsle Persil jsou extrémně účinné i při nízkých teplotách. Vyzkoušejte například první čtyřkomorové prací kapsle na trhu – Persil DISCS 4v1. Díky účinnému složení dosáhnete perfektního odstranění skvrn, zářivých barev, dlouhotrvající svěžesti a ochrany vláken.

 

Vyzkoušejte také novinku Persil Eco Power Bars - prací tablety, které jsou zcela rozpustitelné v teplé i studené vodě a díky ekologickému balení budete šetřit životní prostředí.

Dokonale čisté a svěží oblečení i pro ty nejcitlivější

Dopřejte své pokožce hebký dotek čistého prádla a vyzkoušejte odborníky na citlivou pokožku – Persil a Silan Sensitive.

 

Prací prostředek Persil Sensitive a aviváž Silan Sensitive byly speciálně vytvořeny pro citlivou a dětskou pokožku.

 

Nejrizikovější složkou, jež může dráždit a alergizovat pokožku, jsou parfémy, proto Sensitive produkty obsahují jemný parfém, který kůži nedráždí.

 

Produkty neobsahují barviva a jsou doporučovány Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF).

Persil Discs 4 v 1 Sensitive

Prací kapsle speciálně vyvinuté pro osoby s citlivou pokožkou.

 

Jsou vhodné zejména na praní dětského oblečení, ale také pro alergiky.

 

Podobně jako ostatní výrobky z řady Persil Discs 4 v 1 dokáže i tato varianta perfektně odstranit skvrny, zatímco je skutečně velmi šetrná k vláknům vašeho oblečení.