Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Slamák fest

Slamák fest

Slamák fest – to je první festival, díky kterému zažijete venkov v Praze a Rohlík naživo. Čekají na Vás dobroty od opravdových farmářů a poctivých lokálních dodavatelů z Rohlik.cz, pouliční umění i program pro děti. Už 5. října se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů.

Čeká na Vás bohatý program

Čeká na vás 6 zón, které v průběhu dne můžete navštívit. V každé z nich se bude odehrávat speciální program: Ve Stodole si vychutnáte akustické koncerty, divadlo nebo stand-up show. V Busking zóně se můžete těšit na pouliční umělce a zpěváky. Pigy Selátkov přivítá dětské hvězdy, kouzelníky, tanečníky i divadlo pro děti. Všechny ženy, maminky i babičky si budou moci zaskočit Na Kafíčko, kde na ně čeká povídání s českými blogerkami a blogery. Pro chvíle odpočinku a pohody je pak určená Čítárna – známé osobnosti budou číst malým i velkým posluchačům. A pro všechny zvídavé duše je také připraven Krmelec, kde vystoupí čeští odborníci s přednáškami na téma jídla, éček i alternativního stravování.

 

Pořiďte lístky za výhodnou cenu!

Na Rohlíku jsme pro Vás exkluzivně připravili rodinnou vstupenku, se kterou ušetříte. Za cenu 490 Kč získáte vstup na akci pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Běžná cena této rodinné vstupenky na místě konání akce bude 580 Kč. 

Naši farmáři