Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Velký úklid

Vánoce za dveřmi a doma je to jako ve chlévě? Nebojte, úklid tentokrát půjde raz dva. Připravili jsme si pro vás celou jednotku pomocníků, díky kterým půjde všechno pěkně od ruky. Navíc za skvělé ceny! Tak už žádné výmluvy, stačí naklikat vše, co potřebujete, a my vám celý arzenál uklízecích prostředků dovezeme až k vám.

Nejen Vánoce bez nečistot a bakterií

S pomocníky od Dettol, vám úklid půjde pěkně od ruky. Antibakteriální spreje a ubrousky zbaví vaši domácnost až 99,9 % bakterií a vyčistí ji k dokonalosti. Navíc se nemusíte bát, jsou vhodné i na povrchy, se kterými přicházejí do styku děti. 

Ochránce čistoty, zdraví i podlahy

Sanytol a Alex se stanou vašimi nepostradatelnými společníky v domácnosti. Produkty Sanytol v jednom kroku čistí, dezinfikují a ničí až 99,9 % bakterií a virů a jsou dermatologicky testované. Alex dodá vašim dřevěným i laminátovým podlahám lesk a svěžest. Tak vsaďte na dvojici, která vám zaručí čistý domov.