• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
Úklid světí prostředky

Léto už klepe na dveře. A přece byste ho nechtěli přivítat nečistotami a nepořádkem. Na Rohlíku vám naštěstí jistíme záda, takže pro vás máme kompletní výbavu, díky níž zatnete tipec i té nejpřischlejší špíně.

divider

Šetrněji, ohleduplněji, udržitelněji

 

V Tierra Verde věří, že vždy existuje alternativa. Proto jsou jejich účinné, ale šetrné produkty vždy 100% rozložitelné. Tak udělejte dobře své domácnosti, sobě i planetě.

Čistící prostředky

Mytí nádobí

Prací prostředky

divider

Získejte voňavý sprej zdarma

Univerzální prostředky od značky Ajax krásně voní, čistí do hloubky a povrchy zanechávají zářivě čisté. A ke dvěma zakoupeným kusům navíc dostanete sprej Pure Home zdarma!

 
divider

Poperou se se skvrnami

 

S nečistotami se nepářou a vaše prádlo provoní jako na slovo vzatí profíci. Tak jim dejte šanci, obzvlášť, když se blíží velké letní praní.

divider

A špína dojede do finishe

Špinavé nádobí je zlo! Tak mu dejte stopku a vybavte myčku tabletami od značky Finish. S nečistotami zatočí raz dva a kulička Powerball se postará, aby se sklo pěkně lesklo.

 
divider

Skočí na úklid ekologicky

 

Specialisté na ekologický úklid, kteří vám při úklidu pomohou vychytat všechny mouchy. Značka Frosch dbá na šetrnost i při samotné výrobě a minimalizuje objem obalů i odpadu.

Mytí nádobí

Čistící prostředky

Prací prostředky

divider

Zatnou špíně tipec

Parta spolehlivých bojovníků s fleky, nečistotami a bakteriemi už se chystá i na váš příbytek. Tak jim dejte volnou ruku a obdivujte tu čistotu!

 

Čistící prostředky

Mytí nádobí

Prací prostředky

divider

Prádlo jako ze škatulky

 

Chystáte se na velké praní? Tahle parta vás ve štychu nenechá. Fleky přepere raz dva, včetně těch opravdu zaschlých. Tak hurá na to!

divider

Vezměte si k ruce odborníky

Heslem značky Niteola je preciznost. S jejími pomůckami vám úklid půjde pěkně od ruky a můžete se spolehnout na opravdovou kvalitu. V koupelně, obýváku i kdekoliv jinde.