Úklid světí prostředky

Velikonoce už vystrkují růžky, tedy pomlázky, a o slovo se pomalu hlásí i velké jarní uklízení, na které se většina z nás vrhá právě před nazdobováním domácností všemi těmi jehnědami, vajíčky a zajíčky v trávě. Pokud se před úklidem plánujete schovat třeba na nějaké poslední lyžovačce, radíme vám dobře: nemá to cenu, jednou to stejně přijde. Radši zkuste osvědčený psychologický trik: zařaďte úklid mezi ostatní velikonoční tradice a uvidíte, že to půjde veseleji. Popravdě, už naši předci velký úklid domů i zahrad počítali mezi jarní očistné obřady. Nakonec pak společně z vesnice vynesli Zimu, Smrt nebo Moranu a v uklizených domácnostech vítali jaro ratolestmi s mašlemi. Tak hurá do toho.

Ty nejvymydlenější slevy

divider

Celá domácnost jako z katalogu

 

S touhle armádou od Henkelu to zmáknete levou zadní. V myčce to roztočí tablety Somat a dřez ovládne Pur, který bude obzvlášť šetrný k pokožce vašich rukou. Na oknech a skleněných površích zazáří Clin a na záchodě se blýskne svěží Bref.

divider

Nasaďte flekům parohy

Značka, která zažila ještě monarchii a od svého novodobého vzkříšení uhání vpřed jeleními skoky. Kromě ikonické kostky mýdla má v nabídce i nejrůznější čističe a přípravky na nádobí, takže o čistotu bude postaráno.

 
divider

A špína dojede do finiše

 

I to nejmastnější a nejšpinavější nádobí dokážete umýt při nízkých teplotách a bez předmývání. Ušetřete za energii a přírodě nechte několik litrů navíc díky kapslím Finish Quantum Ultimate a Finish Quantum Ultimate Lemon Sparkle. Šetrný je i 100% biologicky rozložitelný obal kapslí, který beze stopy zmizí během mycího cyklu. Nyní navíc dostanete k nákupu produktů Finish alespoň za 399 Kč Finish sůl do myčky 1,5 kg zdarma.

divider

Šetrněji, ohleduplněji, udržitelněji

V Tierra Verde věří, že vždy existuje alternativa. Proto jsou jejich účinné, ale šetrné produkty vždy 100% rozložitelné. Tak udělejte dobře své domácnosti, sobě i planetě.

 
divider

Zatnou špíně tipec

 

Parta spolehlivých bojovníků s nečistotami a bakteriemi všeho druhu už se chystá i na váš příbytek. Tak je zavolejte na pomoc a těšte se na tu čistotu!

divider

Získejte k mopu žabáka

Vileda si s nečistotami na podlaze poradí dřív, než řeknete mop. A právě k vybraným mopům teď získáte litrovku čističe na podlahu od Frosch jako dárek. Platí do vydání zásob, tak ať vám neodskočí!

 
divider

Skočí na úklid ekologicky

 

Specialisté na ekologický úklid, kteří vám při úklidu pomohou vychytat všechny mouchy. Značka Frosch dbá na šetrnost i při samotné výrobě a minimalizuje objem obalů i odpadu.

divider

Dezinfekce i čištění jedním tahem

Dettol je antibakteriální sprej, který čistí a dezinfikuje nejrůznější plochy ve vaší domácnosti. Popere se s mastnotou, připáleninami v kuchyni i nečistotou v koupelně. Nelítostně zničí 99,9 % bakterií a virů.

 
divider

Rodina jako ze škatulky

 

Velké prádlo vyžaduje velkou odpovědnost. Tahle parta čistotných superhrdinů se do toho naštěstí vrhne po hlavě a se skvrnami se popere za vás. Svěřte se jim do péče!