VELKÉ VÁNOČNÍ NÁKUPY
Vše ke spokojeným Vánocům – bez dřiny a mačkání! Hoďte se před Vánocemi do klidu a nechte stresující vánoční nákupy na nás. Máme vše, co ke spokojeným svátkům potřebujete a spoustu slev k tomu! Ať už jde o velká balení limonád, piva nebo lahve něčeho tvrdšího, vyneseme vám je klidně až na půdu – naši skvělí kurýři jsou totiž šampiony v těžké váze! K tomu potřeby na vánoční pečení (kdyby náhodou zase zmizelo ještě před Štědrým dnem) a v neposlední řadě i nápadité dárky na poslední chvíli!
divider

VESELEJŠÍ VÁNOCE

Milované sladké likéry, pálenka na trávení i pořádné pití pro tatínky – co víc je potřeba?!
divider

VÁNOČNÍ SKLÍPEK

Sváteční stůl si žádá víno pro výjimečné chvíle.
divider

HOŘKÉ A VESELÉ

Bramborový salát s řízkem bude chtít spláchnout oblíbeným tekutým zlatem národa. Nezapomeňte jej proto přidat na nákupní list. A nebojte se – myslíme i na řidiče-pivaře!
divider

ANI KAPKA ALKOHOLU

A co děti a abstinenti, mají co pít? U nás uspokojíte i ty, kteří se nedají opít rohlíkem.
divider

DOBROTY K POHÁDKÁM

Vždycky je dobré mít k pohádkám i nějakou alternativu cukroví.
divider

PEČENÍ

Kdo si počká, ten se dočká. Patříte mezi ty, co nechali cukroví na poslední chvíli? Nebo vám na něj někdo chodil, až všechno zmizelo, a tak musíte dodělávat? Tak či tak jsme pro vás připravili super nabídku!
divider

NECHCE SE VÁM PÉCT?

divider

LAST MINUTE DÁRKY

Ruku na srdce – kolik z nás si každoročně láme hlavu s dárkem pro tátu, strýčka, nebo jiného příbuzného, abychom vybrali něco, co jim nebude ležet dva roky ve skříni. Pokud mají rádi dobré pití, máme pro vás bezva tip!

OTEVŘETE SI OKÉNKO V ADVENTNÍM KALENDÁŘI