Vítejte na Rohlíku!

Pokud vás už nebaví trávit čas ve frontách a chcete lépe jíst i žít, jste na správném místě. Už od samého založení je naším hlavním cílem vaše spokojenost. A pro ni děláme první poslední. Tak doufáme, že to klapne! 

 

divider

DOPRAVA ZA 79 Kč NEBO 99 Kč? NE! VY TO MÁTE ZDARMA.

Aby vám to šlo na Rohlíku od ruky, rozhodli jsme se vám dát k prvnímu nákupu dárek. Dostáváte od nás slevový kód na dopravu zdarma! Stačí se zaregistrovat a využít tento slevový kód. Uplatníte ho na stránce níže nebo v pokladně na závěr vašeho nákupu. 

 

Kód platí do 30. 8. 2021 na vaši první objednávku na Rohlíku.

 

KÓD: DOPRAVAPROVAS

divider

PROČ JSME NEJLEPŠÍ?

 
divider

ČÍM VÁS DOSTANEME?

 

Čerstvě sklizeno

Sezónní zeleninu a ovoce vám přivezeme přímo z pole už za 6 hodin od sklizně. Od našich farmářů, kteří místo na kvantitu dbají na kvalitu.

 

Víc čerstvosti

MASO!

Naše značka výběrového masa za velmi příjemnou cenu. České farmářské chovy, plemena čestr a Duroc, profi zpracování a špičková kvalita.

 

Víc masa

 
 

Farmářské dobroty

Na Rohlíku upřednostňujeme lokální, české farmáře a menší výrobce, kteří se za kvalitu svých produktů a přístup k lidem, zvířatům i přírodě bez okolků zaručí.

 

Víc farmářských dobrot

Miil

Zamiilujte si mléčné produkty za skvělé ceny! A navíc myslíme i na planetu, takže u této značky neutralizujeme 100 % uhlíkové stopy.

 

Víc mléka a sýru

 
 

BEZ KOMPROMISU

U téhle značky dáme za kvalitu klidně hlavu na špalek. Skvělé dobroty od respektovaných dodavatelů, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

 

Víc nekompromisních dobrot

Fjoru

Čerstvé ryby, které vám na talíř putují ihned po vylovení. Všechny navíc mají certifikaci na udržitelný rybolov a chov, takže myslíme i na planetu.

 

Víc ryb