• Vážení zákazníci, omlouváme se, kvůli kolabující dopravě a vyšší poptávce je velice obtížné doručit vaše nákupy včas a je možné, že dojde ke zpoždění doručení vašeho nákupu. Děkujeme za trpělivost

  • Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vánoční výdejní místa

Letošní Vánoce jsou s Rohlíkem andělsky klidné! Nemusíte totiž ztrácet čas v obchodech a trávit hodiny ve frontách, ale všechny své nákupy pořešíte u nás. 
Nově si navíc své nákupy můžete objednat do jednoho ze 2 pražských výdejních míst, které se nachází přímo u našich skladů v Chrášťanech a v Horních Počernicích. Stačí udělat objednávku do rohlik pointu s názvem Vánoční výdejní místo Chrášťany nebo Vánoční výdejní místo Horní Počernice. A vyzvednout si nákup ve vámi vybraném čase. 

Provozní doba výdejních míst: 

23. 12. – od 7:00 do 21:00
24. 12. –od 7:00 do 13:00

Kdy a kde si mohu nákup vyzvednout?

Pokud zvolíte Vánoční výdejní místo Chrášťany, jeďte na adresu Severní 253, 252 19 Chrášťany.

Pokud zvolíte Vánoční výdejní místo Horní Počernice, jeďte na adresu U tabulky 3093, 193 00 Praha - Horní Počernice. 

Hned po příjezdu ke skladu sledujte směrovky, které vás dovedou až k našemu vánočnímu kamionu, kde vám bude nákup vydán. 

Jak nakoupit do výdejního místa?

1. Na webu či v aplikaci Rohlik.cz nakupte alespoň za 100 Kč. Nákup je možné uhradit pouze kartou online.


2. Zvolte doručení do Rohlik pointu a vyberte výdejní místo, kam chcete svůj nákup doručit. Zadávejte prosím vždy přesnou adresu. 

Pokud pojedete do Chrášťan, zadejte do vyhledávání adresu: Severní 253, 252 19 Chrášťany

Pokud do Horních Počernic, vyhledejte:  U tabulky 3093, 193 00 Praha. 


3. Časové okno vyberete na konci objednávky, jak jste zvyklí. Ve vybraném čase se zastavte na výdejním místě a nahlaste své jméno. Pak už jen užívejte všechny dobroty a vánoční nezbytnosti, které jste si pořídili.

Přejeme šťastné a pohodové!