Slide 1 of 3

Nutrilon 1 počáteční kojenecké mléko 0-6 měsíců

0,8 kg
359,90 Kč 449,88 Kč/kg
Země původu: Irsko,

Objevte novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon i Vy spolu s Vaším miminkem.

Nutrilon 1 kojenecké mléko bez příchutě je vhodné pro děti od narození, navíc oceníte 800 g praktické balení pro komfortní přípravu mléka. Dóza obsahuje odměrku pro snadné dávkování, lehkým stiskem dózu jednoduše otevřete i uzavřete, budete tak při přípravě mléka zvládat více činností najednou. Na vnitřním okraji se nachází plastový pásek pro zarovnání odměrky pro přesné dávkování. Hygieničnost a čerstvost zajistí balení s ochrannou atmosférou.

Již více než 40 let se Nutrilon tým 400 vědců a odborníků věnuje výzkumu výživy dětí. Díky svému výzkumu přináší novou generaci mlék Nutrilon s Pronutra™-ADVANCE, která jsou přizpůsobena dětským výživovým potřebám v každé fázi jejich vývoje.

 

Použití

1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete hrneček a 10 sekund ho důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Rozumí mateřskému mléku. Již 40 let jsou experty ve výzkumu mateřského mléka. Nutrilon pokračovací kojenecké mléko má novou patentovanou recepturu. Proč důvěřovat značce Nutrilon? Mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu mateřského mléka. Již více než 40 let se tým 400 vědců a odborníků Nutrilon věnuje výzkumu mateřského mléka a zkoumá, jak podporovat vývoj dítěte a jeho imunitní systém.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon 1 počáteční mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Sušená demineralizovaná syrovátka
Z mléka
Rostlinné oleje
Palmový
Řepkový
Kokosový
Slunečnicový
Olej z mikrobiologických zdrojů
Laktóza
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Galaktooligoacharidy8.8 %
Z mléka
Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka)
Fruktooligosacharidy0.6 %
E170 - Uhličitany vápenaté
Rybí olej
E508 - Chlorid draselný
E332 - Citronany draselné
E300 - Kyselina L-askorbová
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota285 kJ/68 kcal
Tuky3.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.5 g
Sacharidy7.5 g
z toho cukry7.4 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.05 g
Vláknina0.6 g

Alergeny

Ryby
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.