-7 %
Slide 1 of 6

Nutrilon 5 dětské mléko, od 36. měsíce

0,8 kg
Trvale výhodná cena
359,90 Kč 449,88 Kč/kg389,90 Kč
Země původu: Irsko,

Objevte novou generaci dětských mlék Nutrilon i Vy spolu s Vaším děťátkem. 

Nutrilon dětské mléko má velmi lahodnou chuť a navíc oceníte 800 g praktické balení pro komfortní přípravu mléka. Dóza obsahuje odměrku pro snadné dávkování, lehkým stiskem dózu jednoduše otevřete i uzavřete, budete tak při přípravě mléka zvládat více činností najednou. Na vnitřním okraji se nachází plastový pásek pro zarovnání odměrky pro přesné dávkování. Hygieničnost a čerstvost zajistí balení s ochrannou atmosférou.

Složení je vyvinuto na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výživy dětí. Díky tomu mléko Nutrilon obsahuje unikátní směs prebiotik GOS/FOS napodobující funkci prebiotik mateřského mléka.

Proč si vybrat právě dětské mléko Nutrilon? 

  • Imunita - Dětské mléko Nutrilon podporuje správnou funkci imunitního systému díky obsahu vitamínů A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. 
  • Směs prebiotik GOS/FOS - Dětské mléko Nutrilon obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS po vzoru mateřského mléka.
  • Mozek - Dětské mléko Nutrilon obsahuje omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.
  • Růst kostí - Dětské mléko Nutrilon je významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

Použití

1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete hrneček a 10 sekund ho důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Rozumí mateřskému mléku. Již 40 let jsou experty ve výzkumu mateřského mléka. Nutrilon pokračovací kojenecké mléko má novou patentovanou recepturu. Proč důvěřovat značce Nutrilon? Mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu mateřského mléka. Již více než 40 let se tým 400 vědců a odborníků Nutrilon věnuje výzkumu mateřského mléka a zkoumá, jak podporovat vývoj dítěte a jeho imunitní systém.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

Výrobek je určený pro výživu dětí od 3 let věku. Nutrilon 5 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Důležité rady: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Další potřebné informace o produktu jsou k dispozici na přiložené etiketě. 100 ml Nutrilonu 5 Vanilla = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 210 kJ (50 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,0 g sušeného přípravku. Používejte pouze originální odměrku z výrobku.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Laktóza
Z mléka
Rostlinné oleje
Palmový
Řepkový
Slunečnicový
Kokosový
Sušené odtučněné mléko
Maltodextrin
Demineralizovaná syrovátka
Z mléka
Galaktooligoacharidy8.4 %
Z mléka
Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka)
E341 - Fosforečnany vápenaté
E332 - Citronany draselné
E340(i) - Dihydrogenfosforečnan draselný
Fruktooligosacharidy0.58 %
Rybí olej
Citronan trihořečnatý
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota248 kJ/59 kcal
Tuky2.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.74 g
Sacharidy8 g
z toho cukry6.4 g
Bílkoviny1.2 g
Sůl0.06 g
Vláknina0.5 g

Alergeny

Ryby
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.