Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio dětské špaldové keksy 150 g

Holle Bio dětské špaldové keksy

Holle Bio dětské špaldové keksy

150 g
99,90 Kč (666,00 Kč/kg)
Popis produktu

Od ukončeného 7. měsíce věku dítěte.

Holle bio dětské špaldové suchary jsou vyrobeny z vysoce kvalitní Demeter špaldové mouky a zjemněny s pomocí Demeter másla .

  • lehce stravitelné
  • bez umělých aroma a přísad
  • bez umělého barviva a konzervačních látek

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: 63% celozrnná špaldová mouka, rýžový sirup z bio – dyn. zemědělství, máslo z bio- dynamického zemědělství, prášek z plnotučného mléka z bio zemědělství, Vitamin B1.

ALERGENY: obsahuje lepek, laktozu a vaj. bílek. Neslazené.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK