Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
SPOLUPRACUJTE S ROHLÍKEM

 

Vyrábíte nebo distribuujete produkty, které by v našem sortimentu prostě neměly chybět? Tak to pojďte péct s námi. Stačí pár kroků a můžete se stát rohlíkovským dodavatelem.

Jak to s námi upéct? 

Je to jednodušší, než se může zdát. Pro začátek je potřeba vyplnit krátký formulář, který nám pomůže vás lépe poznat. Formulář je k dispozici v češtině i angličtině.

Vyplnit formulář >>

Podle vybrané produktové kategorie ve formuláři se vás ujme ten nejlepší odborník z našeho komerčního týmu a rozhodne, jestli naše spolupráce může fungovat.

 

Zamítli jsme vaši žádost? Na e-mail vám napíšeme konkrétní důvod, proč se tak stalo. Pokud důvod není dostatečný, napište nám a vše společně vyřešíme.

Schválili jsme vaši žádost? Bezva, je to na dobré cestě, čtěte dál.

Po schválení od nás obdržíte dva e-maily. V prvním najdete všechny potřebné informace. Ve druhém na vás čekají přihlašovací údaje do Netsuite – naší databáze a komunikační platformy, kde si přes odkaz v e-mailu jednoduše nastavíte nové heslo ke svému účtu. Následně budete moci doplnit detailnější informace.

Po přihlášení do Netsuite postupujte na hlavní stránce podle kroků Vendor Onboarding → Vendor Links → Input Details. Nic dalšího nebudete potřebovat. Všechna pole s hvězdičkou je potřeba vyplnit. Pokud si s něčím budete lámat hlavu, kliknutím na název pole otevřete nápovědu. A když si i tak nebudete jisti, neváhejte se obrátit na našeho category manažera. Formulář můžete kdykoli během procesu uložit a vyplnit později. Jakmile však formulář odešlete ke konečnému schválení, již nebude možné provádět změny.

A je to. Naše interní oddělení nyní formulář projde a ověří, že je vše tak, jak má být.

Teď už máme všechny potřebné informace. A když to všechno klapne, už nic nebrání v tom, aby vaše produkty zářily na našem webu.

 

Od teď máte přístup k platformě a své údaje si můžete kdykoli zkontrolovat a upravit nebo nás požádat o změnu. Děkujeme, že nám pomáháte být lepšími!

V případě nejasností nebo problémů při onboarding procesu nás prosím kontaktujte na dodavatel@rohlik.cz.