• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Bonduelle Špenátové listy mražené

400 g
 39,90 Kč 99,75 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Tento špenát je sklízen v nejvyšší fázi zralosti, aby byl chutný. Je blanšírován v páře, aby se zničily nežádoucí enzymy. 

Zelenina je zmrazena šokem, aby se k vám dostala se stejnou chutí jako v den sklizně

Použití

Listový špenát je lepší tepelně upravit, ale stačí mu opravdu chvilka, protože zbytečně dlouhá úprava by špenát připravila o cenné látky. Základem je tedy nechat poctivě omyté listy jen lehce zavadnout na pánvi a rychle servírovat. Pokud házíte nasekané listy do polévky, stačí maximálně minutku před koncem vaření.

Vyzkoušejte tento recept na špenátové rizoto doporučený výrobcem:

Na pánvi rozehřejeme olivový olej a dáme smažit cibuli. Po zhruba 2 minutách přidáme rýži na rizoto a smažíme další minutu. Jakmile rýže zprůhlední začněme postupně přidávat vývar, až je rýže uvařena na skus. Do uvařeného rizota zamícháme smetanu s ořechy, špenát a polovinu parmazánu. Řádně promícháme a dochutíme solí a pepřem. Podáváme posypané parmazánem.

O výrobci

Vše začalo roku 1926, kdy byl lihovar přestavěn na konzervárnu hrášku, tak zrodila se společnost Bonduelle. Duch inovací provází společnost až dodnes, mimo konzervování hrášku se konzervuje také kukuřice, celer, mrkev i řepa. Firma se v pozdějších letech začala specializovat na zamrazenou čerstvou zeleninu. Podnik se díky vysoké poptávce rozšířil produkci svojí výroby do celého světa.

Skladování

Uchovávejte při teplotě -18 °C. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

BONDUELLE spol. s r. o.
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1
Česká republika