Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nowaco Masové knedlíčky ve svíčkové omáčce 450 g
-20%

Nowaco Masové knedlíčky ve svíčkové omáčce

Nowaco Masové knedlíčky ve svíčkové omáčce

450 g
Trvale výhodná cena %
51,90 Kč 64,90 Kč (115,33 Kč/kg)
Popis produktu

Masové knedlíčky ve svíčkové omáčce 450 g – to je česká klasika. Připravili jsme pro Vás recepturu, která navazuje na nejlepší možnou tradici našich babiček a jejich kuchyně. Výborná chuť masových knedlíčků v kombinaci se svíčkovou omáčkou a rychlá příprava. Chutná večeře je za 10 – 20 minut na stole. Dobrou chuť.

Hluboce zmrazené. Skladujte při teplotě minus 18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Návod k přípravě: Po mírném povolení vyjmeme obsah z obalu, vložíme do menšího hrnce, podlijeme malým množstvím vody a na mírném ohni ohříváme za občasného míchání cca 20 min.

V mikrovlnné troubě: Výrobek vyjmeme z obalu, vložíme do misky pro mikrovlnný ohřev a přidáme malé množství vody, přikryjeme a ohříváme při výkonu 850 W cca 12 minut, po 8 minutách doporučujeme ohřev přerušit a knedlíčky přeskupit (nebo podle Vašeho návodu k mikrovlnné troubě).

Složení

Voda, hovězí a vepřové maso min. 11 %, smetana, odstředěné mléko, cibule, pšeničná mouka, mrkev, celer, petržel, uzená slanina, veka a strouhanka – pšeničná mouka, řepkový olej, čerstvé pekařské droždí, jedlá sůl, zlepšující přípravek (stabilizátor karboxymethyl­celulóza, sušený pšeničný kvas, cukr, dextróza, glukózový sirup, hroznový cukr, sojová mouka, sušené odstředěné mléko, tekutá syrovátka, kvasný ocet lihový, sladový extrakt), vejce, cukr, jedlá sůl, pšeničná bílkovina, kvasný lihový ocet, sójová omáčka (látky zvýrazňující chuť i vůni E 621, E 631, E 627, barvivo: E 150c), směs koření s obsahem hořčice.

alergeny- 1,3,6,7,9,10

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK