Slide 1 of 4

Hami Kojenecké mléko 0+

0,8 kg
299,90 Kč 374,88 Kč/kg
Země původu: Německo,

Počáteční kojenecké mléko Hami 0+ v praktickém balení o obsahu 800 g je vhodné pro miminka již od narození až do 6 měsíců věku. Mléko obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS a je vyrobeno procesem fermentace Lactofidus.


Když se miminko narodí, je to velká radost. Nejlepší výživa, kterou může Vaše miminko dostat, je mateřské mléko. To je zdrojem potřebných živin pro správný růst a vývoj. Pokud však z jakéhokoli důvodu není kojení možné, jsou tu pro vás kojenecká mléka, např. počáteční kojenecké mléko Hami 0+.

  • Vhodné pro děti od narození.
  • Obsahuje vlákninu GOS/FOS.
  • Vyrobeno procesem fermentace Lactofidus.

Použití

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Uzavřete lahev a cca 15 sekund ji opravdu důkladně protřepejte, abyste předešli vzniku hrudek. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Než se rozhodnete používat mléčnou kojeneckou výživu, poraďte se s Vaším dětským lékařem. Potravina je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.
Potravina pro zvláštní výživu.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Rostlinné oleje
Palmový
Řepkový
Kokosový
Slunečnicový
Olej z mikrobiologických zdrojů
Laktóza
Z mléka
Demineralizovaná syrovátka
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Galaktooligosacharidy (z mléka)9 %
Koncentrát syrovátkové bílkoviny
Z mléka
Syrovátková bílkovina
Z mléka
Fruktooligosacharidy0.63 %
Emulgátor
E322 - Lecitiny
Sojové
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota275 kJ/66 kcal
Tuky3.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.4 g
Sacharidy7.3 g
z toho cukry7.2 g
Bílkoviny1.3 g
Sůl0.045 g
Vláknina0.6 g

Alergeny

Ryby
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.