• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Červené cherry papriky plněné bezlaktózovým smetanovým sýrem v řepkovém oleji.

Ingredience produktů Campio jsou vždy pečlivě vybírány tak, aby finální produkty uspokojily i chutě těch nejnáročnějších zákazníků a poskytly výjimečný chuťový zážitek.

Použití

Papričky jsou ideální volbou pro pohoštění svých nejbližších. Tuto chuťovku můžete jíst jak samotnou, tak i s pečivem. Ideální také pro pro přípravu salátů, těstovin či pizzy.

O výrobci

Značka Campio spadá pod společnost Euroser Dairy Group, která je vlastníkem, vývozcem a distributorem uznávaných evropských mléčných značek. Portfolio společnosti obsahuje širokou a rozmanitou škálu pečlivě vybraných produktů. Jejich rozsáhlý sortiment v kombinaci s profesionálním a komplexním servisem splňuje požadavky obchodních partnerů a vytváří nové příležitosti na mnoha evropských trzích.

Skladování

Uchovávejte v chladničce při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

EUROSER Dairy Group
ul. Geologiczna 20
02-246  Warszawa
Polsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Řepkový olej40 %
Cherry papriky33 %
Cherry papriky
Cukr
Jedlá sůl
Regulátor kyselosti
E260 - Kyselina octová
E330 - Kyselina citronová
Bezlaktozový smetanový sýr27 %
Sýr
Mléko
Škrob
Jedlá sůl
Laktaza
Konzervant
E202 - Sorban draselný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota769 kJ/185 kcal
Tuky13 g
z toho nasycené mastné kyseliny7 g
Sacharidy13 g
z toho cukry12 g
Bílkoviny3 g
Sůl0.75 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.