Jarní cibulka červená, svazek

1 svazek
Čerstvě sklizeno
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Červená jarní cibulka má jemnější a sladší chuť než běžná jarní cibulka. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Červená jarní cibulka, je pro svoji jemnou a sladkou chuť vhodná k přípravě salátů a obecně jídel studené kuchyně. Do teplých pokrmů se příliš nepoužívá, její chuť by v omáčkách naprosto zanikla. Můžete ji použít jako náplň do slaných koláčů.

Jarní cibulka také skvěle slouží jako dekorace jednohubek či chlebíčků.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato jarní cibulka byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této jarní cibulky podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Jarní cibulku skladujte v chladu a temnu, v chladničce vydrží bezmála týden.