Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Yam Yam Bun Bo Nam Bo

500 g
Prémiová kvalita
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Tradiční vietnamský salát v prémiové kvalitě podávaný za studena s kousky hovězí roštěné.

Bun Bo Nam Bo z thajské restaurace Yam Yam, která si zakládá na kvalitě. Vaří z čerstvých surovin, používá tradiční postupy a snaží se zachovat historii těchto báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. Pokud chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, Yam Yam je pro vás to pravé!

Ušetří vám čas strávený přípravou. Vezměte si ho do práce či kamkoliv jinam a užijte si jeho skvělou chuť!

Použití

Pro přípravu v mikrovlnné troubě: Odstraňte víčko z krabičky s masem a nudlemi a volně položte zpět. Ohřívejte po dobu 6 minut na 600W. Poté smíchejte se zeleninou a zalijte zálivkou a můžete podávat.

O výrobci

Šéfkuchaři z Yam Yam vkládají do pokrmů bohaté zkušenosti získané na cestách po Asii a jejich nadšení poznáte z každého sousta. Mění význam spojení „fast food“ a připravují pro vás jídlo, které je rychlé, zdravé, z kvalitních surovin a lehké na trávení – a těžké si nezamilovat. Vaří z čerstvých surovin, používají tradiční postupy a snaží se zachovat historii jejich báječných pokrmů - stejně jako v Thajsku. To je jejich filozofie. 

Výsledek obrázku pro yam yam logo

Skladování

Skladujte při teplotě do 4°C. 

Výrobce

Yam Yam
5. května 1670
140 00  Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí roštěná
Rýžové nudle
Ledový salát
Okurka
Mrkev
Koriandr
Citronová tráva
Ústřicová omáčka
Sůl
Cukr
Rybí omáčka
Ocet
Česnek
Chilli
Arašídy
Smažená cibulka
E211 - Benzoan sodný

Alergeny

Ryby
Podzemnice olejná
Sójové boby
Měkkýši
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.