Duracell

Duracell Optimum alkalické baterie (AAA)

4 ks
149,90 Kč 37,48 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Belgie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Duracell Optimum vám nabídne vůbec nejdelší výdrž ze všech baterií značky Duracell.

Baterie Duracell Optimum AA jsou alkalické baterie s extra výkonem vhodné pro napájení všech vašich zařízení s vysokou spotřebou energie. Alkalické baterie Duracell Optimum vydrží až 20krát déle (v porovnání s předními zinkovými bateriemi AA ve standardním testu IEC 2015 digitálních fotoaparátů. Výsledky se mohou lišit podle zařízení a způsobu použití).

  • Technologie Powercheck: Umožňuje snadnou kontrolu zbývající energie v baterii, aby nedocházelo ke zbytečnému přerušení chodu vašich zařízení, a umožňuje vám opětovné použití baterií v nízkokapacitních zařízeních, když již nefungují ve vysokokapacitních (baterie uschovejte společně a nemíchejte s nepoužitými bateriemi v dalším zařízení). Jednoduše stiskněte bílé body na obou stranách baterie a zjistěte, kolik zbývá dostupné energie.
  • Technologie Duralock: Udržuje nepoužívané baterie Duracell při běžném skladování jako nové a nabité po dobu až 10 let.

Víte že:

Použité baterie můžete vrátit kurýrovi a my je poté dopravíme k dodavateli k ekologické likvidaci? 

Použití

Tyto baterie jsou nejvhodnější volbou alkalických baterií Duracell pro zařízení, která vyžadují velký výkon, jako jsou digitální fotoaparáty, fotoblesky, hračky na baterie nebo přenosná rádia. Také je možné je používat u běžně používaných zařízení, jako jsou hračky na baterie, svítilny, přenosné herní ovladače, holicí strojky, kartáčky a další.

O výrobci

Duracell je předním světovým výrobcem vysoce výkonných alkalických baterií, speciálních článků a dobíjecích baterií. Od svého založení na počátku čtyřicátých let minulého století se společnost stala ikonickou značkou osobní moci, důvěryhodnou pro kompaktní a dlouhodobé baterie. A v samém srdci toho všeho byl Duracell Bunny.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo sluneční záření.

Technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 10 let.

Výrobce

Duracell Batteries BVBA
Nijverheidslaan 7
3200 Aaschot
Belgie

Složení

Chemické složení:
Alkalické