Gran Moravia Cri Cri

15 g
19,90 Kč 1 326,67 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Cri Cri Gran Moravia je pečený sýrový snack z dlouhozrajícího sýru typu parmazán.

Sýr je vyráběný podle italských tradic z výhradně českého mléka od volně pasoucích se krav. Je charakteristický svou jemně zrnitou a lámavou strukturou a výraznou intenzivní chuť. Sýrový snack neobsahuje laktózu.

Použití

Je vynikající nejen jako pochoutka při posezení s přáteli, ale také jako zdroj energie při sportu nebo jako svačinka na cesty. Není třeba uchovávat v chladu.

O výrobci

Brazzale je významnou sýrárnou v České republice, která se podílí téměř jednou třetinou na celkovém vývozu sýrů z ČR. Mléko je zde zpracováno na sýry podle té nejvyšší italské řemeslné tradice. Sýry jsou z 95 % exportovány. Nejdůležitějším výrobkem sýrárny je sýr Gran Moravia, který představuje asi dvě třetiny produkce. Vedle něho se vyrábí sýr Verena, sýry provolone, scamorza, pařené sýry, ricotta, mozzarelly, caciotta a všechny čerstvé výrobky pro podnikové prodejny La Formaggeria Gran Moravia.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 3–7 °C.

Výrobce

Brazzale Moravia a.s.
Tři Dvory 98
784 01 Litovel
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 170 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Sýr Gran Moravia100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2219 kJ/534 kcal
Tuky39 g
z toho nasycené mastné kyseliny28 g
Sacharidy1.2 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny44 g
Sůl2.4 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.