NOMINAL Mug Cake Čokoládový bez lepku

60 g
 32,90 Kč 548,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mug Cake neboli hrníčkový dortík je dezert, který je možno připravit za několik minut k servírování. Servíruje se ještě teplý. Charakter upečeného výrobku je mezi piškotem a suflé.

Použití

V hrnečku o objemu cca 300 ml smícháme obsah sáčku s 30 ml mléka (1,5 „malého panáka“) a 25 ml stolního oleje (1 „malý panák“). Důkladně promícháme a vložíme do mikrovlnné trouby. Podle jejího výkonu zahříváme buď 70 sekund (při 700 W) nebo 75 sekund (při 600 W). Poté necháme asi 2 minuty vychladnout, nazdobíme a můžeme podávat.

O výrobci

Firma Nominal dbá především na kvalitu surovin a některé si dokonce sama pěstuje. Fakt, že patří k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi, jim za tu spoustu let také dává chuť dělat svým zákazníkům život pestřejší. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že jejich produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. 

Skladování

Skladujte v suchu a vždy dobře uzavřené.

Výrobce

Nominal cz obchodní s.r.o.
Jamská 2435/3
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 170 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.