Pangas dolnooký filet duo-pack

cca 300 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 3 DNY

Denní kontrola cen

cca

 91,00 Kč 299,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Vietnam,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Filety z pangase bez kůže dlouhé 10–15 cm. Ryby pocházejí z kontrolovaného chovu. Vyznačuje se nepřítomností kostí a rybího zápachu. 

Filety prošly hlubokým zamrazením a byly rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Použití

Pangase snadno ho připravíte. Nejlépe na pánvi nebo v troubě.

Vyzkoušejte tento recept na pangase zapačeného se sýrem:

Filety opláchneme, osolíme, okořeníme, posypeme paprikou a necháme krátce odležet. Mezitím na másle osmažíme cibuli a česnek do sklovita, vložíme filety a krátce podusíme. Posléze přeložíme do zapékací mísy, posypeme sýrem a petrželovou natí. Dáme do předehřáté trouby a pečeme při 180–200 °C cca 30 minut. Podáváme s bramborem či grilovanou zeleninou. Dobrou chuť!

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Alergeny

Ryby
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.