Violife Mozzarella strouhaná

200 g
99,90 Kč 499,50 Kč/kg
Země původu: Řecko,

Rostlinná alternativa strouhané mozzarelly vyrobená z kokosového oleje.

Nechte se zlákat chutí přírody s tímto rostlinným sýrem značky Violife. Základem je kvalitní kokosové mléko, které po tepelné úpravě a správnému zpracování má dokonale autentickou chuť k pravému kravskému sýru. Takže ať už jste vegan, celiak, máte intoleranci na laktózu anebo chcete jen vyzkoušet něco jiného a nového, tak neváhejte a vyzkoušejte tuto alternativu sýru! Nově v kompaktním a uzavíratelném zip obalu. 

Použití

Idelní jako tapas k vínu, můžete ji ale využít například při vaření do těstovin, také oblohu na domácí pizzu anebo si ho vychutnat v domácím burgeru.

O výrobci

Arivia je řecká společnost, která se zaměřuje na vývoj rostlinných mléčných produktů z kokosového oleje. Nabízí širokou škálu klasických, ale i speciálních sýrů jako je gouda, cheddar, eidam, mozzarella a další. Filozofií firmy je ohleduplný přístup k naší planetě a šetrné zpracování rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C. 

Výrobce

Arivia s.a.
Block 31, da 13, Phase B
57022 Industrial area of sindos, Thessaloniki
Řecko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 56 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.