Mana

Mana Burger Mark 1 Plant-Based (mražené), 4 ks

0,52 kg
Mražené
 294,90 Kč 567,12 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mana Burger je nutričně kompletní rostlinný burger

Burger vypadá, chutná a texturou vypadá stejně jako čerstvé hovězí maso. Je vyrobený z prémiových rostlinných surovin, je přirozeně bezlepkový a je zdrojem bílkovin. Tak neváhejte a dopřejte si vynikající veggie burger, který si zaručeně podmaní vaše srdce.

Balení obsahuje 4 kusy rostlinného burgeru (po 130 g).

Mražený produkt. 

Použití

Rozmražený ManaBurger grilujte na rozehřáté pánvi, na grilu či v rozehřáté troubě - jak jste zvyklí. Opékejte 3 minuty z každé strany, dokud povrch ManaBurgeru nebude zlatavý a křupavý a vnitřek přitom narůžovělý a šťavnatý. Servírujte teplé.

O výrobci

Společnost Heaven Labs, která Manu vyrábí, byla založena v roce 2014 českým vizionářem Jakubem Krejčíkem. Krejčík založil společnost s malým startovacím kapitálem a bez pomoci investorů. Jeho záměrem nebylo jen navrhnout prášek pro špičkovou výživu, ale také ekonomický a ekologický produkt, který by urychlil vývoj udržitelných potravin. V posledních letech spustila Mana změnu paradigmatu ve způsobu, jakým lidé přemýšlejí o jídle.

Skladování

Uchovávejte při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Heaven Labs s.r.o.
Modletice 194,
Modletice, 251 01
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 143 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.