Djeco Vodní omalovánky

1 ks
 269,90 Kč 269,90 Kč/ks
Země původu: Francie,

Postavičky zvířátek medvídka, kočičky, sovičky či lišky na 4 obrázcích o velikosti 21 x 26 cm se objevípo přetření magickou tužkou. Nikdy nekončící zábava bude děti bavit a zaměstná je na dlouhých i krátkých cestách.

Vše zabalené v praktickém obalu se zapínáním, aby se i na cestách nic neztratilo a děti mohly přes průhledný obal pozorovat postupně měnící se obrázek.

Pro děti od 18 měsíců.

Sada obsahuje 4 obrázky a magickou tužku.

Rozměry balení 31,5 x 22 x 1,5 cm.

Použití

Tužka se před aplikací naplní vodou, která umožní objevení obrázků v pestrobarevných barvách. Krásně barevný obrázek zůstane odkrytý dokud všechna aplikovaná voda nevyschne. Po vyschnutí se opět obrázek zahalí do bílé, neprůhledné barvy a děti mohou znovu odkrývat.

O výrobci

Francouzská firma Djeco působí od roku 1954. Vyrábí nádherné kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety pro nejmenší. Hry jsou poutavé, logické a zároveň velmi zábavné. Vše v originálním a rozpoznatelném designu francouzských výtvarníků. A právě výjimečná estetická úroveň hraček odlišuje značku Djeco od podobného sortimentu jiných výrobců, přináší jejich hračkám řadu ocenění a získává si srdce dětí a jejich rodičů po celém světě.

Všechny výrobky podléhají přísným kontrolám a podrobují se několika testům, aby byla zaručena úplná bezpečnost dětí.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě.

Výrobce

Djeco
3 rue des Grands Augustins
75006 Paříž
Francie