Miil Emmental bloček

250 g
Skvělá cena
54,90 Kč 219,60 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil Emmental, přírodní, plnotučný sýr v bločku. Jedná se o polotvrdý, zrající sýr vyrobený z pasterovaného mléka.

Sýr pro vás zraje až 8 týdnů při 3 různých teplotách tak, aby se docílilo typické chuti ementálu, která je známá jemnou ovocnou a lehce oříškovou chutí. Na výrobu 1 kg tohoto sýra se spotřebuje až 11 litrů kravského mléka.

Miil Emmental je vyráběn v České republice z mléka, které je z větší části z Pošumaví.

Baleno v ochranné atmosféře. 

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Emmental si můžete vychutnat na sýrovém talíři s čerstvou bagetkou a ovocem. Využití ale najde i v teplé kuchyni.

O výrobci

Mlékárna Klatovy je vlastněna firmou Lactalis CZ, která je součástí mezinárodní společnosti LACTALIS Groupe, největší mlékárenské společnosti na světě, s více než 250 výrobními závody po celém světě, s 80000 zaměstnanců v 94 zemích světa s tradicí od roku 1933. Skupina Lactalis tedy disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi ve zpracování mléka, výroby sýrů a mléčných výrobků, které jsou garantem nejen té nejvyšší kvality, ale také neustálého vývoje a zlepšování ve všech oblastech.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Otevřené balení ihned spotřebujte.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

Mlékárna Klatovy a.s.
Líbalova 2348/1,
Praha 4, 149 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.