Pioneer & Budvar POP UP!

0,75 l
NovinkaTento produkt je určen starším 18 let.
 129,90 Kč 173,20 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Svrchně kvašené pivo z minipivovaru Pioneer Beer je nefiltrované a nepasterované. Díky výhradně studenému chmelení a kombinaci
americkým chmelem Mosaic je chuťově mírně hořké, ale s výraznou vůní, v níž najdete ovocné tóny citrusů, manga, ananasu a broskve.

Jedná se o pivo NEIPA, což je označení pro pivní styl New England IPA. POP UP! je prostě limitka s chmelem Cryo Pop. Tento chmelový blend (směs) je totiž pro toto pivo zásadní – prošel si hlubokým zamražením a díky tomu předává pivu neskutečně intenzivní vůni.

Charakteristika:

  • Chmel: Mosaic, Cryo Pop
  • Slad: Plzeňský, Pale Ale, pšeničný, ovesné vločky, Carapils
  • Hořkost: 30
  • Obsah alkoholu: 5,8 % 

Použití

Podávejte vychlazené.

O výrobci

Sny se nedají spoutat a vášeň k dobrému pivu už vůbec ne. Tato věta naprosto dokonale vystihuje ducha minipivovaru Pioneer. Sládek Michal s partnerkou Miriam jsou pivní nadšenci, kteří si v roce 2018 založili tento minipivovar. Chmel jim byl asi souzen – potkali se na Žatecku, sídlí ve starém chmelovém skladu a umí s touto surovinou skvěle pracovat. Na toto pivo nebyl ale Michal sám. Uvařil ho společně s létajícím sládkem Alešem Dvořákem z Budějovického Budvaru. Budvar s minipivovary spolupracuje dlouhodobě a tohle rozhodně není první ani poslední limitka. Tak na zdraví!

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Pioneer Beer s.r.o.
Nuselská 1564/126
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.