Přeskočit navigaci

Beauty Jar

Beauty Jar Ready, set, scrub! peeling na nohy

135 g
Novinka
Vyprodáno. Očekáváme v pá.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Země původu:

Lotyšsko,

Beauty Jar Ready, set, scrub! je peeling na nohy pro péči o chodidla a paty v domácí rutině. Cukr a mořský písek pomáhají odstranit zrohovatělou pokožku a zanechávají povrch hladší. Receptura je doplněna o citronový olej pro sjednocenější vzhled pokožky a bambucké máslo pro výživu a komfort po použití.

Product image

Proč značka Beauty Jar?

Ve všech produktech značky Beauty Jar najdete kombinaci přírodních ingrediencí, ruční práce, ekologického přístupu, nečekaných produktů i šťavnatých vůní. Vše je zabaleno ve stylových černých dózách a praktických lahvičkách.

  • Žádný z produktů není testován na zvířatech.
  • Obsahují jemné složení s minimálně 90% obsahem složek přírodního původu, bez SLS a parabenů.
  • Baleno vždy v recyklovatelném obalu.
  • Veškerá kosmetika se vyrábí v Lotyšsku – jedné z nejzelenějších zemí východní Evropy.

Použití

Naneste krouživými pohyby na vlhkou pokožku chodidel a pat. Opláchněte teplou vodou.

O výrobci

Lotyšská společnost LD Stels Ltd. se specializuje na výrobu, propagaci a distribuci přírodní, organické a veganské kosmetiky nejen po celém Lotyšsku, ale i celé Evropě. Mezi jejich projekty spadá síť prodejen Siberica, kde můžete nalézt až 5 000 unikátních přírodních, veganských kosmetických přípravků.

Nabízí také vlastní značku Beauty Jar s moderními produkty pro péči o obličej, tělo i vlasy. Pod těmito křídly najdete desítky produktů v kreativních a zářivých obalech, které splňují nejnovější trendy v kosmetickém průmyslu, a také mnoho unikátních kosmetických receptur se zajímavými přístupy a konzistencemi.

Skladování

Skladujte v teplotě 10–25 °C. Spotřebujte do šesti měsíců od otevření.

Upozornění

Může zpusobit osobní nesnášenlivost s přírodními složkami. V případě podráždění nebo svědění ihned opláchněte vodou.

Výrobce

LD Stels Ltd.
Bukaisu str. 2
Riga, LV-1004
Lotyšsko
https://beautyjar.eu/
info@glimmskin.cz

Distributor

SIA “LD Stels
Rīga, Bukaišu iela 2, LV-1004
info@glimmskin.cz

Sucrose, Glycerin, Sand, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Aqua, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Citral, Limonene, Linalool.