Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mango "ready to eat" 1ks

440 g
69,90 Kč 158,86 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Mango ready to eat je dozrálé a připravené k okamžité konzumaci. 
Mango je tropické ovoce, plod mangovníku. Jeho přesný původ není znám, ale pravděpodobně pochází z jižní a jihovýchodní Asie. Plody jsou různé barvy, velikosti i tvaru. Připomíná broskev či nektarinky, má lahodně sladkou chuť. Největší plody mohou vážit až 2 kg. Je výtečným zdrojem vitaminů A, C, beta karotenu, draslíku a vlákniny. Obsahuje málo tuku a sodíku.

Použití

Mango RTE je nejlepší konzumovat čerstvé samotné, nebo přidané do ovocného salátu. Z manga v plné zralosti doslova vytéká šťáva. Mango může být tepelně upravováno. Bývá používáno jako příloha k drůbežímu masu, rybám, nebo šunce. Mango je také vhodné k přípravě kompotů, zavařenin a čatný. 

Skladování

Zralé mango neuchovávejte v lednici. 

Složení

Mango
Kalibr 9