Dr.Oetker Želé dortové čiré

10 g
11,90 Kč 1 190,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu!

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ: Na 250 ml (1/4 l) tekutiny (voda nebo ovocná šťáva. Příprava: 1. Obsah sáčku smícháme se 2-3 lžícemi cukru (40 g), přidáme 250 ml tekutiny a důkladně promícháme. Za stálého míchání přivedeme do varu a vaříme asi 1 minutu. 2. Odstavíme z plotny a za občasného míchání necháme chladnout. 3. Ještě vlažným želé zalijeme ovoce na dortu. Dort je nutné před nanesením želé potřít např. krémem nebo džemem. Pokud želé před použitím příliš ztuhne, můžeme ho ještě jednou krátce rozehřát.

VÝROBCE: Dr.Oetker s.r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, Česká republika

Na 250 ml (1/4 l) tekutiny (voda nebo ovocná šťáva).

Příprava:
1 Obsah sáčku smícháme se 2-3 lžícemi cukru (40 g), přidáme 250 ml tekutiny a důkladně promícháme. Za stálého míchání přivedeme k varu a vaříme asi 1 minutu. 2 Odstavíme z plotny a za občasného míchání necháme chladnout. 3 Ještě vlažným želé zalijeme ovoce na dortu. Dort je nutné před nanesením želé potřít např. krémem nebo džemem. Pokud želé před nalitím příliš ztuhne, můžeme ho ještě jednou krátce rozehřát.

Skladujte v suchu!

Složení

Složení: cukr, zahušťovadla (karagenan, karubin), regulátor kyselosti (hydrogenvinan draselný).

Alergeny: Neuvádí se, MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)