Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Beba OPTIPRO 2 dětské mléko 0.6kg
-17%

Beba OPTIPRO 2 dětské mléko

Beba OPTIPRO 2 dětské mléko

0.6kg
Trvale výhodná cena %
229,00 Kč 276,90 Kč (381,67 Kč/kg)
Popis produktu
Pokračovací kojenecká výživa určená pro děti od ukončeného 6. měsíce. Díky obsahu imunonutrientů (vitaminů a minerálních látek)* posiluje obranyschopnost organismu v kritickém období odstavení dítěte nebo v době zavádění nemléčných příkrmů, kdy je dítě vystaveno vyššímu riziku vzniku infekcí a průjmů. Obsahuje živé probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se vyskytují v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Je obohacená o směs tuků LC-PUFA, které jsou důležité pro správný rozvoj zraku. Navíc má díky patentu OPTI PRO snížený obsah bílkovin, přesně vyhovující nutričním potřebám dítěte, a tak nezatěžuje ještě nevyzrálé dětské orgány. *Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamín A, vitamín C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy. Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Ty by měly být jen součástí smíšené stravy. Nestlé BEBA Pro 2 a příkrmy by měly být podávány na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Výrobek nesmí být používán jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. UPOZORNĚNÍ: Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Po přípravě obal uzavřete a uchovejte v chladu (ne v chladničce) a suchu. Po otevření spotřebujte do 2 týdnů. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence. 1. Před přípravou výživy si umyjte ruce. 2. Láhev, uzávěr a savičku vymyjte. 3. Vyvářejte 5 minut. 4. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit. 5. Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do vyvařené lahvičky. Teplota nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí. 6. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do lahvičky. Odměrka musí být vždy zarovnaná! 7. Po použití ji vložte do plechovky. 8. Potřepte až do úplného rozpuštění prášku. 9. Dolijte zbylou vodu a protřepte. Ověřte teplotu kápnutím na vnitřní stranu předloktí. Věk dítěte / Množství na 1 krmení / Počet krmení za den / Počet dávek na přikrmování / Převařená voda / Počet zarovnaných odměrek Od ukončeného 6. měsíce / 210 ml 7 5 7. - 9. měsíc / 210 ml 7 4 - 3 1 - 2 * Od 10. měsíce / 210 ml 7 3 - 2 2 - 3* *Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením pediatra. To platí zejména pro kojenecké obilno-mléčné kaše. Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Složení
odtučněné mléko a bílkoviny mléčné syrovátky, maltodextrin, směs rostlinných olejů, syrovátkový permeát, laktóza, vitamíny a minerální látky (viz etiketa), sójový lecitin, rybí olej (zdroj LC-PUFA), bakterie mléčného kvašení (termofilní a bifidogenní kultury).
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 2074 kJ / 498 kcal
Tuky 23,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny 9,4 g
Sacharidy 61,9 g
z toho cukry 36,1 g
Bílkoviny 9,6 g
Sůl 0,43 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.