Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mlékárna Kunín Zakysaná smetana de luxe 20%

190 g
26,90 Kč 141,58 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kunín Zakysaná smetana De Luxe 20% je prémiová zakysaná smetana s 20 % tuku.

Má intenzivní smetanovou chuť a hustou texturu. Výborně drží konzistenci, je tak ideální např. do nepečených dezertů. Čisté složení bez přidaných škrobů. 

Použití

Skvělá do nepečených dortů, pomazánek, apod.

Tip! Připravte si chutnou pomazánku podle následujícího receptu:

Budeme potřebovat: 2x 200 g konzervovaného tuňáka - steak, 1x zakysaná smetana De Luxe, 3 lžíce citronové šťávy, hrst nasekaného koriandru, sůl, pepř, 100 g termizovaného sýru, nasekaná jarní cibulku, menší hrst malých kaparů. Všechny ingredience promícháme v míse. Pomazánku mažeme na chléb, do sendvičů nebo na jednohubky. Tip: pro ozvláštnění chutě můžeme přidat dvě lžičky pesta.

O výrobci

Mlékárna Kunín, která je tu s Vámi již více než 70 let, sleduje pečlivě požadavky a přání zákazníků. Klade velký důraz na používání moderních technologií, inovace a hledání nových příležitostí, které uspokojí náročného spotřebitele. Používá nejkvalitnější suroviny, aby udržela vysoký standard kvality, na který jsou zákazníci zvyklí. Aktuálně má v sortimentu jogurty mnoha příchutí, různé druhy mléka včetně mléka se sníženým obsahem laktózy, fermentované nápoje, smetany, dezerty a další mléčné výrobky. Od roku 2007 patří Mlékárna Kunín pod francouzskou společnost Lactalis.  

Skladování

Uchovávejte při 2-8°C.

Výrobce

Mlékárna Kunín, a.s.
Martinovská 3291/46
723 14 Ostrava - Martinov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Smetana
Bakterie mléčného kysání

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota669 kJ/162 kcal
Tuky15 g
z toho nasycené mastné kyseliny9.3 g
Sacharidy3.7 g
z toho cukry3.7 g
Bílkoviny3 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.