Cafédirect Machu Picchu instantní káva

100 g
189,90 Kč 1 899,00 Kč/kg
Země původu: Peru,

Mrazem sušená instantní káva ve skleněné dóze.

Dovolte nám krátké představení. Základní informace:

  • 100% Arabika
  • 100% Fairtrade
  • Šetrné sušení mrazem zachovává veškeré aroma a chuť kávy.
  • Jednodruhová káva z Peru, oblast Machu Picchu. Vyrobeno v Anglii. 
  • Silněji pražená na 4. stupeň z 5 s nepatrnou aciditou a plným, čokoládovo-oříškovým tělem. Krásné, rovnoměrné pražení. Washed. Zrnka byla sušená na slunci.

Cafédirect - nejetičtější kávová společnost na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Řada Machu Picchu (k dostání také v zrnku a instatní verzi) je od roku 1989, kdy Cafédirect vznikl, jednoznačně nejprodávanější a nejoblíbenější kávou.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací - prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si vy už za několik desítek minut můžete užít šálek téhle skvělé kávy. 

Kávové třešně pro tuto kávu dozrály v nadmořské výšce 1800 - 2000 metrů v ideálním mikroklima na vulkanické půdě strmých svahů peruánských And, kde je pro vás ručně sbírali farmáři z družstva Cocla a Chirinos přesně v momentě, kdy perfektně dozrály.

Podíl Fairtrade: 100 %. Země původu: Peru.

Na obrázku může být: hora, obloha, mrak, venku a příroda

Použití

Vrchovatou lžičku zalijte 1,5 dcl vroucí vody. 

O výrobci

Společnost Cafédirect vznikla v roce 1989 jako první společnost prodávající Fairtrade produkty na britském trhu. Všechny produkty společnosti mají Fairtrade certifikaci. Cafédirect nejen že podporuje spravedlivý obchod, ale také pomáhá místním farmářům financovat rozvoj farem, jejich management a udržitelnost. Díky tomu si můžete vychutnat ten nejkvalitnější šálek kávy.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu.

Výrobce

Cafédirect
4th floor, 115 George street 
Edinburgh EH2 4JN
Skotsko

 

Složení

100% Arabika instantní káva

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek