Titbit

Titbit Libeček, balení

30 g
29,10 Kč 970,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Keňa,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Libeček je velmi výrazné připomínající celer. 

Použití

Libeček výborně ochucuje polévky, omáčky a dušené pokrmy. Dodává příjemnou chuť bramborám, fazolím a další zelenině, nádivkám nebo zapečeným jídlům. Libeček můžeme přidat do zeleninových salátů, bylinkového másla nebo do pomazánek.

Libeček je významným polévkovým kořením a byl součástí původní receptury maggi. Hodí se do omáček, salátů, k různým druhům masa i k rybám. Dodá zajímavou chuť i luštěninám, bramborám a pomazánkám. Není výjimkou jeho použití do guláše a k pečenému masu. Protože obsahuje poměrně hodně aromatických látek, je třeba jej dávkovat opatrně. Také je dobré jej kombinovat s výraznějšími potravinami, aby zcela nepřehlušil hlavní ingredience. Výhodou je, že díky vysokému obsahu silic jej můžeme, narozdíl od většiny jiných bylinek, dávat do jídla již na začátku vaření.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh.

Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Upozornění

Libeček není vhodné konzumovat v těhotenství.

Skladování

Přestože libeček vydrží v chladničce velmi dlouho, hojně se využívají i jiné způsoby uchování. Dá se úspěšně sušit proudícím vzduchem, mrazit nebo nakládat do soli.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika

 

Složení

Libeček