Filip Töpfer

Kachní prso Mulard

cca 420 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 9 DNŮ

cca

 294,52 Kč 699,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Maďarsko,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Prso z kachny plemene Mulard. Díky delší době výkrmu a šlechtění jsou jednotlivé části těla kachny daleko větší. Kachny jsou krmeny speciální směsí krmiva s vysokým obsahem kukuřice zvýrazňující jejich chuť.

Balení obsahuje 1 kus. 

Použití

Kachní prsa jsou ideální volbou na pečení, můžete je využít ale i ke smažení, ke grilování nebo je lze například vyudit.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kachní prsa můžete využít například v receptu: kachní prsa s pomeranči. Dobrou chuť!

O výrobci

Husí játra od Filipa Töpfera je česká společnost, jejíž příběh se píše již několik desítek let. Podnik vychází z poctivých a řemeslných tradic, které používaly naše babičky. Zaměřuje se na výrobu masných lahůdek z tučných husích nebo kachních jater foie gras, anebo prodej jejich masa. Všechna drůbež je dovážená z maďarských farem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. 

Výrobce

Husí játra spol. s r.o.
Budečská 851/28
120 00, Praha 2
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kachní prsa chlazená