5 DAYS AVERAGE FRESHNESS
Only 11 items left
1,565 customers have this product in their favourites
24% of customers buy regularly
Alnatura BIO Vanilla Pudding is a creamy, aromatic dessert of the finest organic quality. Made with real Bourbon vanilla, it offers an intense vanilla flavor. This German pudding is perfect for a quick and healthy snack. It comes in a 150g pack and stays fresh for 3 days.
Country of origin
Description
Krémový, aromatický vanilkový pudink v BIO kvalitě.
Pravá bourbonová vanilka dodává intenzivní vanilkovou chuť.
Značka Alnatura je zárukou vysoké kvality. Produkty jsou vyrobeny šetrným zpracováním surovin a se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. Nákupem těchto výrobků navíc podpoříte rozvoj ekologického zemědělství a lepší životní podmínky zvířat.
Použití
Určeno k přímé spotřebě. Ideální k rychlé a zdravé svačince během dne.
O výrobci
Alnatura GmbH je německá společnost, která byla založena roku 1984. Podnik se zaměřuje především na výrobu organických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. Mnoho výrobků Alnatura navíc nese pečeť organického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Jejich směrnice jsou komplexnější a přísnější než zákonné požadavky.

Skladování
Skladujte v chladničce při teplotě max 7 °C.
Výrobce
Alnatura GmbH
Darmstädter Str. 63
64404 Bickenbach
Německo
Durability
Nutritional values per 100 g
Composition & Allergens
Composition
- Plnotučné mléko*87 %
- Cukr*
- Škrob*
- Zahušťovadlo
- Karubin
- Extrakt z Bourbon vanilky*0.1 %
- Koncentrát mrkvové šťávy*
- Kurkuma*
- Vanilkový prášek*0.01 %
- * z ekologického zemědělství, zemědělská produkce EU
Allergens
- Milk






































