• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Hellmann's Majonéza Original

210 ml
44,90 Kč 213,81 Kč/l
Země původu: EU,

Majonéza Hellmann's má bohatou, krémovou konzistenci a výbornou chuť. Je vyrobena z jednoduchých ingrediencí, jako je olej, ocet a vejce z volného chovu. 

Vlastnosti produktu: 

  • vyrobena z rostlinných olejů
  • obsahuje mastné kyseliny Omega 3
  • ideální do salátů, dipů a pomazánek
  • bez lepku
  • vegetariánská

Použití

Majonézu využijete při přípravě bramborových, zeleninových či těstovinových salátů, pomazánek, obložených chlebíčků a spoustě dalších pokrmů. Také je oblíbenou přílohou k pečenému masu a smaženému sýru.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–15 °C. Po otevření skladujte při teplotě 5–8 °C a spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 193 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.