3.8
Waldschutz Grüner Veltliner is an Austrian semi-dry white wine in a 0.75l bottle. It boasts a fresh, fruity aroma reminiscent of green apples and citrus with a hint of spice. The taste is clean, with good acidity and a long, fruity finish. It pairs wonderfully with fish, salads, and white meat. Please remember, this product is for those over 18 only.
Country of origin
Description
Víno svěží ovocné vůně, připomínající zelená jablka, citrusy s lehkým dotekem koření. Chuť je svěží, čistá s velmi dobrou kyselinou a dlouhou ovocnou dochutí.

Charakteristika
- Odrůda: Grüner Veltliner
- Oblast: Qualitätswein aus Österreich
- Podoblast: Niederoesterreich
- Výše zbytkového cukru: Polosuché
- Zbytkový cukr: 12 g/l
- Kyseliny: 6,0 g/l
- Obsah alkoholu: 12 % obj.
Snoubení s pokrmem
Doporučujeme k rybám, salátům a pokrmům z bílého masa.
O vinařství
Anton Waldschütz GmbH je rodinná usedlost, která byla založena v roce 1849. Převážně sprašové a kamenité půdy se snoubí s víny z oblasti Wagram a údolí Kamptal. Originální chuť Waldschütz ohhalíte v ručně vyráběných vínech s charakteristickou chutí, danou nezvyklým původem. Skvělá vína, vinifikovaná z nejlepších hroznů tradičními postupy, lahvována v nejkvalitnějším skle v novém, mladistvém, ale velmi elegantním designu. Ralph Waldschütz, vinař 6. generace, kombinuje tradiční řemeslo s novou technikou a svěžím designem.
Skladování
Skladujte při teplotě do 25 °C.
Výrobce
Anton Waldschütz GmbH
3474 Sachsendorf 17
Rakousko
Nutritional values per 100 ml
Composition & Allergens
Composition
100% réva vinná
Allergens
- Sulfur dioxide
