Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Farmářské trhy

Na Rohlíku upřednostňujeme lokální, české farmáře a menší výrobce, kteří se za kvalitu svých produktů a přístup k lidem, zvířatům i přírodě bez okolků zaručí. Chceme tak zlepšit úroveň kvality jídla na českých stolech a zpřístupnit to nejlepší všem. Pojďte s námi na virtuální prohlídku po našich trzích a nechte si dovézt poctivé řemeslo až k vašim dveřím.

Potřebuji:

Mléčné produkty

Ať už preferujete kraví, kozí nebo ovčí, mléko je nejlepší ze šťastného vemínka. A přesně takové má pro vás Rohlík. Pěkně z farem, kde se o svá zvířata hezky starají, z volných i etických chovů. A na mléku i mléčných produktech je to opravdu znát! Tak ochutnejte sýry, pomazánky a další mléčné dobroty od českých farmářů.

Farma rodiny Němcovy - Respekt k životnímu prostředí i chovaným zvířatům, to je moto rodinné farmy zasazené v panenské krajině Českomoravské vrchoviny. Volný pohyb zvířat a kvalitní krmivo bez GMO jsou samozřejmostí.

 

 

Bon Lait - je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy, založena na principech francouzských farem. Kozí a ovčí mléko Bon Lait a produkty z něj chutnají skvěle, navíc kozí mají minimální kozí aroma.