Farmářské trhy

Na Rohlíku upřednostňujeme lokální, české farmáře a menší výrobce, kteří se za kvalitu svých produktů a přístup k lidem, zvířatům i přírodě bez okolků zaručí. Chceme tak zlepšit úroveň kvality jídla na českých stolech a zpřístupnit to nejlepší všem. Pojďte s námi na virtuální prohlídku po našich trzích a nechte si dovézt poctivé řemeslo až k vašim dveřím.

Potřebuji:

divider

Mléčné produkty

 
Ať už preferujete kraví, kozí nebo ovčí, mléko je nejlepší ze šťastného vemínka. A přesně takové má pro vás Rohlík. Pěkně z farem, kde se o svá zvířata hezky starají, z volných i etických chovů. A na mléku i mléčných produktech je to opravdu znát! Tak ochutnejte sýry, pomazánky a další mléčné dobroty od českých farmářů.

Farma rodiny Němcovy - Respekt k životnímu prostředí i chovaným zvířatům, to je moto rodinné farmy zasazené v panenské krajině Českomoravské vrchoviny. Volný pohyb zvířat a kvalitní krmivo bez GMO jsou samozřejmostí.

 

 

Bon Lait - je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy, založena na principech francouzských farem. Kozí a ovčí mléko Bon Lait a produkty z něj chutnají skvěle, navíc kozí mají minimální kozí aroma.

 

 

 
 

Bio Vavřinec - Rodinná farma ze středních Čech, specializující se na BIO produkty z ovčího a kravského mléka. Zásadní je pro ni ekologie a výroba bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a podobných nežádoucích látek.

 

 

Statek Horní Dvorce - Tahle jihočeská farma se specializuje na produkty z ovčího mléka. Své ovečky pase na loukách, takže chuť bylin a travin se odráží i ve výsledných produktech. Doménou Horních Dvorců jsou především ručně vyráběné ovčí sýry a důraz na regionální suroviny.

 

 

Farma Struhy - V rodinné farmě Struhy své kravičky pasou na loukách, takže se v mléku odráží i typické složky různých ročních období. Mléčné výrobky jsou pak vyráběny podle tradičních postupů a bez zbytečné chemie a chutnají… prostě jako z farmy!Farma Bláto - Rodinná farma, hospodařící na rekonstruovaném prvorepublikovém statku, je vyhlášená výrobou tvrdých a polotvrdých zrajících sýrů s alpskou kulturou. Zásadní je pro ni tradice: kvalitní mléko se zpracovává podle několik set let starých receptur a o svá zvířata se starají skoro jako v lázních. 
divider

Pekařství

 
Pečivo se musí umět! Jako každé řemeslo vyžaduje láskyplnou péči, poctivost a kvalitní suroviny. Proto na Rohlíku seženete ty nejlepší kousky od lokálních českých pekařů, kteří se nebojí tradice ani ruční práce a do svých produktů nedávají zbytečnou chemii, ale srdce.
 

Koláčkova pekárna je rodinná pekárna z Jizerských hor, kde se chleba peče ze žita a postaru. V hlavní roli je tu poctivá řemeslná práce, žádné urychlování procesu pečení a láska k tradici a kvalitě. Prostě chleba, jak má být.

 


Artic BAKEHOUSE vznikl na Islandu pod vedením oceňovaného pekaře Davida Arnorssona a se specializuje na kváskový chléb a nabízí různé pečivo. Hlavní důraz kladou na kvalitu a čerstvost výrobků.

 

Pane Nuovo je malá italská domácí pekárna. Je součástí oblíbené restaurace Pizza Nuova, která se zabývá pečením neapolských pizz se svěží přírodní chutí.

 

Merhautovo pekařství pro české strávníky peče již od roku 1991. Zakládá si přitom na tradičních surovinách a postupech, ať už jde o běžné pečivo, chléb nebo výtečné cukrářské výrobky.


Rohlik.cz  se nejmenujeme pro nic za nic! Kromě spousty báječných produktů pro vás ve vlastní pekárně několikrát denně pečeme vlastní sádlové rohlíky a vybírat můžete i z čerstvých, křupavých chlebů.

 

 

Pekárna Praktika je mladá a malá, ryze česká společnost. Majitel společnosti a zároveň pekař se nechal inspirovat pečením v různých koutech světa, a tak vznikly řemeslné chleby po vzoru amerických pekáren, které jsou protkány většími a menšími směsicemi vzduchových bublin.

divider

Řeznictví

 
Není maso jako maso! Proto si na Rohlíku dáváme záležet, abychom pro vás měli opravdovou kvalitu. Od českých farmářů, z etických a ekologických chovů a zpracované lokálními řezníky, kteří si váží poctivého řemesla. A věřte nám, ten rozdíl v chuti prostě poznáte!
 

Farma rodiny Němcovy - Respekt k životnímu prostředí i chovaným zvířatům, to je moto rodinné farmy zasazené v panenské krajině Českomoravské vrchoviny. Volný pohyb zvířat a kvalitní krmivo bez GMO jsou samozřejmostí.Kuře z Hrádku - Prémiové drůbeží masíčko od kuřat z Hrádku, kde si potrpí na etický chov. A to i díky investici přímo od Rohlíku. Kuřata tak mají dostatek prostoru k přirozenému pohybu a celkově nadstandardní podmínky. A na mase je to vážně znát!

 

 

 

Meatpoint - Parta farmářů z Krušných hor se rozhodla, že vrátí českému hovězímu chuť. A tak se jejich skot pase bez stresu na horských pastvinách a po porážce maso zraje, dokud není křehké a výrazné. Navíc je BIO, takže víte, co se s ním dělo od vidlí až po vidličku.Ecoproduct - Přirozená strava, humánní zacházení a minimum stresu. Přesně tak vypadá život skotu na malé české farmě, než se z něho stane vyzrálé, křehké a chutné maso. Vše v BIO kvalitě, zlepšováky a náhražky byste hledali marně.

 

Qualivo - Špica mezi masy, která rozvášní chuťové pohárky a nejednu kulinářskou fantazii. Za tímhle masem nestojí žádný trik, jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičkové krmivo podle švýcarské receptury.Windsor - Aristokracie mezi zvěřinou, to je maso od Windsor. Pochází totiž výhradně z volné přírody, což zaručuje jeho křehkost a typické jemné aroma. Zkrátka rodinný, poctivý přístup, který firma uplatňuje, zaručuje vždy královskou kvalitu.divider

Farmářská flóra

 

Vyberte si květiny a bylinky, co potěší všechny smysly.

divider

Sladká ruční práce

 

Ochutnejte sladké potěšení se spoustou lásky v původní receptuře.

 

Marmelády s příběhem - Každá jedna Marmeláda s příběhem je vyrobena poctivou ruční prací.

 

Marmelády Šafránka - Rodinná manufaktura, založená roku 2014, s výrobnou v romantické krajině Posázaví. S láskou pro vás vyrábí ovocné BIO extra džemy, marmelády a čatní z českých plodin té nejvyšší kvality.

 

 

 

divider

Nápoje

 

U nás na Rohlíku najdete tekuté poklady pro celou rodinu. A přímo od farmářů!

 

Moštárna Louny je moštárna s tradicí od roku 1993, které své lahodné mošty plní do ekologických obalů.

 

 

Duck&Dog vyrábí pivo, které je osvěžujícím výsledkem úsilí a lásky k řemeslu.

 

 

divider

Kosmetika

 

Vyberte si kosmetiku, která potěší vaše tělo, duši i planetu