Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

MOŘSKÝ VLK

JADRANSKÁ VÍLA

 

 

Vaše charakteristika

 

Celý rok se těšíte na to, až se svléknete do plavek a vystavíte tělo paprskům slunce. Šplouchání vln a radovánky na nafukovačce – to máte nejraději. Jadranské břehy už dobře znáte a milujete, když se zmrzlinou v ruce pochodujete po promenádě.

 

Vy a Rohlík 

 

Stres před odjezdem na dovolenou? Nehrozí! Dovezeme vám vše potřebné na cestu – od strouhanky na řízky až po výbavu k vodě. Zásobte se předem, abyste nemuseli denně nakupovat a trávit o dovolené čas v obchodě. Dovezeme i praktické termobrašny, grilovací pomůcky a další vychytávky. I recept na nejlepší řízky vám dodáme! A pokud nejste zrovna smažící typ, seženete u nás na Bistru spoustu hotových pochoutek, které uvaříte raz dva a pochutnáte si lépe (a levněji), než v místních restauracích. A co je nejlepší? Objednat si u nás můžete i nákup předem na váš plánovaný návrat. Prázdá lednice tedy nehrozí a vy se budete hned o něco více těšit domů.

 

 

 

 

PRO IDEÁLNÍ DOVOLENOU U MOŘE

DOVOLENKOVÉ RECEPTY