Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Medvědí česnek

Jak se říká hezky česky! Není nic hezčího a lepšího než si uvařit dobré jídlo ze sezónních surovin z našich luhů a hájů.
Proto teď potěšíme všechny milovníky jarních bylinek. Na Rohlíku jsme pro vás sklidili úrodu medvědího česneku vypěstovaného u nás v Česku. Tahle divoká ingredience sklízí v poslední době neuvěřitelný kulinářský boom. A my se vůbec nedivíme. Voní a chutná po klasickém česneku a zastane čestné místo ve studené i teplé kuchyni. A navíc obsahuje spoustu vitamínů a prospěšných látek. Tak si k nám skočte pro medvědí sílu. 

Jak na něj v kuchyni

Pokud je pro vás medvědí česnek zatím velká neznámá, nemusíte se vůbec ničeho bát. Pracuje se s ním podobně jako s listovým špenátem. Když se potká s teplem, ztrácí objem a jeho příprava vám moc času nezabere. A jestli dáváte přednost studené kuchyni, i v té skvěle vyniká. 

Hrnečku vař aneb recepty plné medvědí chuti

A pokud vaření není zrovna vaše parketa, nebojte se vyzkoušet polévku z našeho Bistra. Budete se po ní olizovat nejeden strávník.