Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hot dogy z toho nejlepšího 🌭

Tady nepůjde o žádné párky v rohlíku, po kterých ani pes něštěkne. Ale dokonalé hot dogy z těch nejlepších párků od českých řezníků! A navíc to bude jednodušší, než aport! Na Rohlíku totiž máme všechny suroviny, co na ty pravé americké hot dogy budete potřebovat. Exkluzivní párky z lokálních řeznictví, dokonalé omáčky, parádní žemle, občerstvení, kdyby vám po té česko-americké grilovačce vyschlo a k tomu samosebou i nálož receptů na ty nejproflákejší hot dogy. Tak už to rozpalujte a šup ke grilu. Oh yes!

HOTDOGOVÁ NIRVÁNA ZE SEATTLU

 

Co americké město, to vlastní hot dog. V New Yorku do něj dávají kysané zelí, v Chicagu se musíte vyhnout kečupu a v Seattlu? Tam nesmíte zapomenout na smetanový sýr! V téhle čistokrevné rase hot dogů ale najdete i smaženou cibulku, papričky jalapeño a někdy i to kysané zelí. Ani sem kečup nepatří, dochuťte ho radši hořčicí nebo BBQ omáčkou. A hlavně nezapomeňte na poctivý párek z Řeznictví u Bobra!

CHICAGSKÁ IKONA


Chicago je mekka hot dogů, ale opovažte si ho tu dát s kečupem! V některých obchodech vám prý ukážou východ, protože ta červená věc do jejich hrdého originálu nepatří. Takže jedině s hořčicí, cibulkou, rajčaty, nakládanými okurkami a papričkami a speciální pastou „relish“. Jako párky volte ty od Naše Maso, které najdete exkluzivně pouze u nás!