Kuchenmeister

Kuchenmeister Hot dog žemle 4×62 g

250 g
 41,90 Kč 167,60 Kč/kg
Země původu: Německo,

Výborné žemle na přípravu hot dogů z jemného těsta. Balení obsahuje 4 kusy hot dogů.

S tímto balením německých hot dogů bude vaše domácí grilování hračka! Těsto na výrobu žemlí má vláčnou texturu a jemnou chuť, která vás v kombinaci s kvalitní klobásou dostane.

Žemle mají původ ve Frankfurtu. Jméno Hot dog si získalo, když americký kreslíř viděl párky v rohlíku a připomněly mu jezevčíka. 

Použití

Ideální na přípravu domácích hot dogů.

O výrobci

Kuchenmeister je německá společnost, jejíž historie se začala psát roku 1884 v Soestu, kdy Julius Trockels založil tuto rodinnou pekárnu. Tehdy se Trockels specializoval na výrobu lahodně křehkých koláčů, a tak se zakladateli začalo přezdívat „Mistr pekař“ německy Kuchenmeister jako název dnešní firmy.

Postupem času se sortiment rozšířil o chleby, rohlíky, koláče z lineckého těsta, plněné croissanty a další sladké pečivo. Firma má za cíl nalézt správnou rovnováhu v ekosystému, proto se snaží minimalizovat odpad z potravin, které vyrábí.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

Kuchenmeister Werksverkauf
Lange Wende 6
59494 Soest
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 53 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.