Naše maso Naše párky

cca 0,58 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 6 DNŮ

Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 240,00 Kč 409,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Lahodné párky prémiové kvality.

Hlavní surovinou pro výrobu párku je hovězí z čestru a vepřové maso z přeštíků. Tajemství chuti tkví ve správném poměru tučného a libového masa. Podle řezníka Františka Kšány by měl mít párek 30 % tučnost, a proto je Náš párek vyrobený ze středně prorostlého hovězího, libového a tučného vepřového masa.

Použití

Doma vložte párek do vroucí vody, přikryjte hrnec pokličkou, vypněte plotýnku a nechte v hrnci 10 minut stát. Párek zůstane šťavnatý a nepraskne. Můžete ho také ohřát v páře.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 1–4 °C. Po otevření obalu spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.